Студент медичного страхування проти приватної політики

Маючи медичне страхування студентів коледжу вашого сина чи дочки, очевидно, краще, ніж без покриття. Тим не менше, ці контракти не будуть покривати вашої дитини, а також типовий приватний медичний страховий поліс. Перевага межі написано в цих політик може залишити вас з рахунком ви не можете заплатити.

Так як більшість студентів молоді, доступного медичного страхування, ймовірно, буде доступне для вашої дитини від великої страхової компанією за низькою ціною. Ви не повинні отримати голий політики кістки з коледжу, щоб отримати доступне контракту.

Ви можете мати можливість володіти недорогі покриття на приватному ринку. Якщо ваша донька чи син ходить до школи в іншому штаті, ви, можливо, навіть більше альтернатив, тому що ви будете мати можливість використовувати ваш домашню адресу або свою домашню адресу від застосування. Ви можете бути в змозі зберегти вашу дочку або сина на вашої страхової групи.

Хоча контракти продаються як студент медичного страхування часто є менш дорогими у порівнянні з іншими контрактами, відносно невелика різниця в премії можуть не виправдати головна відмінність у переваги. Щоб захистити свою дитину розглянути й інші альтернативи, перш ніж зробити вашу дочку або сина в політику, яка не буде покривати його або її дуже добре.

Ваш студент повинен покинути коледж за спеціальністю, а не тільки борг, він або вона не може платити. Основні хвороби та нещасних випадків тримати багато студентів з випускників. Вона також може залишити їх з великим фінансовим тягарем, якщо їх страхової план не забезпечує адекватного переваги.

Багато здоров’я учнів контрактів догляд страхування буде обмежувати те, що вони платять за медичні рахунки до $ 100000 на рік. Стандартні політики, як правило, протягом терміну дії договору, але не окремої річний ліміт. Більшість людей не в медичній пов’язаних робочих місць недооцінювати вартість ліків. $ 100 000 межі не буде записано в контракті, якщо деякий відсоток їх власників контракту не досягли і перевищувати цю межу.

Студент медичного страхування планує зазвичай обмежують життя користь теж. Більшість стандартних контрактів робити, а, до того ж користь меж може бути набагато набагато вище. Деякі стандартні договори страхування здоров’я не мають меж життя.

Настільки ж важливо, як і обмеження на переваг є обмеження на кількість разів, коли студент має право тримати їх покриття, якщо вони купують одну з типових договорів, пропонованих через їх університеті. Якщо велике подія відбудеться здоров’я, можуть бути залишкові проблеми зі здоров’ям.

Медичні страхові компанії називають ці існуючих умов. Значна існуючого стану може вплинути на ваш син або здатності дочки, щоб отримати покриття після того як він чи вона більше не має права на їх план страхування студент.

Там повинно бути політики доступні для вашого сина чи доньку від великих перевізників медичного страхування, який він або вона не може тримати, поки їх права на отримання медичної допомоги.

Купівля студент медичного страхування, так як це трохи дешевше, може бути великою помилкою. Є дуже недорогі медичні договори страхування доступні для більшості молодих людей, які не будуть мати будь-який з недоліків, згаданих вище.

Будьте впевнені, щоб розглянути всі ваші варіанти, коли вам пропонують студент медичного страхування з університету вашого студента. Ви повинні бути в змозі знайти договір медичного страхування з хорошою вигоди. Ви повинні бути в змозі знайти план медичного страхування, який не має окремого річного ліміту. Ви повинні бути в змозі знайти медичного страхування контракт, який ваша дитина може тримати, поки він або вона не достатньо старий, щоб претендувати на старшого медичного страхування громадянина.