Студент медичного страхування – порівняння

Що є кращим вибором, якщо ви хочете купити медичну страховку для студентів університету? Страхування може бути отримана від вашого коледжу, від матері або поліс медичного страхування батька і від політики купив індивідуально.

Контракти придбані в одного університету або університету має ту перевагу, що дуже дешево. Ця політика, як правило, дуже дешево, але, як правило, менше уваги в порівнянні з страхових планів купив з інших джерел.

Медичні страхові плани продаються через університети, як правило, основні обмеження на ті переваги, які вони платять за великі витрати. Часто ті переваги, які платять за меншими витратами відмінно, так досвід більшості людей ці правила позитивно. Тим не менш, пощастило, хто є основні витрати часто незадоволені їх охоплення.

Річний ліміт на те, що багато договори страхування студент часто платять одну десяту межа за іншими контрактами. Це може означати, що студент, який має велику аварію автомобіль починає своє доросле життя з величезним боргом.

Ці плани також тимчасові медичного страхування. Це може бути проблемою, якщо у студента є великі медичні події в той час як покриті, але продовжує мати медичне обслуговування після того як вони занадто старі, щоб бути застрахованим їх студент політики.

Цінова перевага політик придбав безпосередньо з одного університету або університету часто з лишком компенсується тим, що плани, як правило, мають значно нижчі переваги для великих витрат. З цієї причини, студенти можуть складуться набагато краще з одним з інших варіантів.

Страхування студента через свою матір чи поліс медичного страхування батька, як правило, кращим варіантом, але це теж має свої недоліки. Плани доступні через матір або поліс медичного страхування батька часто будуть мати відмінні переваги. Однак ці контракти мають той недолік, що тимчасово.

Ви можете бути в змозі страхового студента за контрактом своїх батьків, поки вони не 26 років. Це добре працює для багатьох студентів університету. Тим не менш, є багато студентів, які не можуть отримати покриття після вони стають занадто старими для контракту з батьками в зв’язку з уже існуючих умов.

Індивідуальні плани медичного страхування можна придбати у компанії, як Blue Cross Blue Shield часто краща альтернатива. Вони можуть мати переваги наявності надійних, близьких до характеристик плану, який можна отримати через їх батька чи страховій групі матері контракту, а також мають ту перевагу, що постійний охоплення.

Ви можете бути в змозі знайти план, від великого страховика, який виділить $ 5 млн і більше в переваги. Там також може бути договори з необмеженим переваги, доступні.

Ви можете легко знайти політику, яку не може тримати до 65 років. У 65 один має право на Medicare. Для більшості американців, Medicare доступно, без медичних питань.

Хоча ці плани часто дорожче, ніж політики в рамках однієї коледжу або університету, то вони, як правило, дуже доступним. У більшості штатів, ціни на медичне страхування, менше у молодих людей. Це означає, що швидкість для більшості студентів коледжу, як правило, досить низька.

Хоча є багато місць, де можна придбати страховку для студента коледжу, кожен з яких має свої недоліки. Типовий план придбав через одного університету, як правило, дешево, але і матиме переваги і низькою є тимчасовим. Політики, пропонованих через матір чи батька плану зазвичай пропонують більш широке охоплення, а й тимчасові. Плани придбав в індивідуальному ринку часто будуть мати відмінні переваги і не може зберігатися до 65 років. Ці плани мають той недолік, що вони більш дорогі.

Багато людей приймають рішення платити більше за ці політики з двох причин. Вони часто не набагато дорожче. Вони нададуть набагато краще медичне страхування.