Студент Автострахування – Економія грошей з молодий водій на вашій політиці

Додавання підлітка вашого поліса страхування автомобіля може бути дорогим пропозицією. Драйвера під 25, як правило, платять найвищі автострахування ставки будь-якого вікового діапазону, особливо молодих одиноких чоловіків. Вона може виникнути спокуса тримати ключі від машини, і не дозволяйте вашому підлітку диск на всіх, але це, ймовірно, не буде популярним варіантом. На щастя, ви можете зберегти хороші відносини з вашим молодшим водій, і знайти покриття страхування автомобіля без розорення. Нижче наведені деякі пропозиції для економії грошей.

безпечного водіння окупається

Прості кроки, як завжди використовувати ремені безпеки і водіння, близькою до швидкості межа може значно зменшити шанси аварії або іншого рухомого порушення. Навіть якщо це не потрібно, заохочувати вашого підлітка взяти курс навчання водія. Можливо, ви захочете, щоб винагородити їх безпечного водіння з якийсь стимул (або рас-стимул, якщо вони несуть відповідальність за вимогу).

Одна з головних причин, що страхові внески можуть пройти через дах для молодих водіїв для п’яних переконання водіння. Ви можете сісти і пройти через наслідки DUI з вашого підліткового або навіть студентського віку, драйвери. Водіння під впливом алкоголю може бути надзвичайно дорогим – у Нью-Джерсі, наприклад, загальна вартість для одного DUI для неповнолітніх питущого може працювати до $ 24000 (джерело: Муніципальне Альянс з попередження зловживання психоактивними речовинами). Це включає в себе збільшилися страхові внески, оплату юридичних послуг та інші штрафи. Молодий людина, не судимостей який визнаний винним у DUI може зіткнутися страхові внески підняли до тисячі доларів протягом не менше трьох років, за словами Девіда Снайдера Асоціації американських Страхування.

шукати знижки

Студент хорошу знижку. Багато страхових компаній пропонують знижки, якщо студенти віком до 25 років, підтримувати 3.0 (“B”) середній бал або вище, і навчаються повний робочий день у середній школі, коледжі чи університеті.

Молоді Знижка Безпека водіння. Беручи місцевих акредитованих класу безпеки водій може також призвести до знижку, або допомогти видалення точок ліцензії молодого водія після аварії або порушення. Перевірте з Національною радою безпеки для інформації про те, де взяти курс безпеки водія. Вони також можуть надати інформацію про стан сертифікованої програми, які пропонують курси для скорочення точок, знижки страхування автомобілів, водії класів освіти чи перепідготовки.

Commumnity участі. Деякі страхові компанії пропонують знижки для молодих водіїв, які є частиною цивільних або громадських організацій, таких як розвідка, або навіть добровольчества в місцевій лікарні або будинку престарілих. Страхові компанії шукають докази того, що молодий водій менше ризику, і багато з них готові винагородити тих, хто провів час поліпшення їх співтоваристві. При виконанні порівняння покупки, попросіть, щоб знайти компанії, які участі нагорода спільноти.

Особливості Anti-theft/Safety знижкою. Якщо автомобіль оснащений протиугінною функції, такі як системи сигналізації, захисних пристроїв рульової колонки, а певні протиугінні системи відновлення, ймовірно, страхові тарифи будуть скорочені. Страхові тарифи також часто недооцінюється для автомобілів з додатковими функціями безпеки, такими як автоматичні ремені безпеки і антиблокувальною перерв. Бічні подушки безпеки також може допомогти.

Вибираємо автомобіль з розумом

Типу автомобіль, за кермом є великим фактором у визначенні того, скільки премій буде. Вибір безпечних автомобілів можна заощадити до 50 відсотків на автострахування. Позашляховики, спортивні автомобілі, дорогі розкішні машини, автомобілів високої продуктивності вважаються високим ризиком страхових компаній, і ви будете платити більше, щоб застрахувати їх.

досліджувати ваші варіанти

Щоб знайти хороший тариф на автострахування для вашого молодшого драйвер, ви повинні зробити свою домашню роботу. Навіть якщо ви задоволені своїм поточним страхової компанії, це може бути гарний час, щоб переглянути варіанти з іншими компаніями. Якщо ви цього не зробите, ви можете в кінцевому підсумку витрачають сотні більше, ніж потрібно.