Страхування як пристрій для обробки ризику

Справжня природа страхування часто плутають. Слово «страхування» іноді застосовується до фонду, який накопичується зустрітися невизначеною втрати. Наприклад, спеціалізований магазин займається сезонні товари повинні додати до його ціни на початку сезону, щоб створити фонд для покриття можливих втрат в кінці сезону, коли ціна повинна бути зменшена, щоб очистити ринок. Аналогічно, котирування по страхуванню життя брати до уваги ціну політика буде коштувати після збору премій від інших полісів.

Цей метод задоволення ризик не є страхуванням. Це займе більше, ніж просте накопичення грошових коштів для виконання невизначеною втрати становлять страхування. Передача ризиків іноді говорять як страхування. Магазин, який продає телевізори обіцяє обслуговувати Монітор на один рік безкоштовно і замінити кінескоп повинна славу телебаченні виявитися занадто багато для його тонкої проводки. Продавець може посилатися на цю угоду як “страховий поліс”. Це вірно, що вона являє собою передачу ризику, але це не страхування.

Адекватне визначення страхування повинна включати в себе як нарощування фонду або перенесення ризиків і поєднання великого числа окремих, незалежних впливу втрат. Тільки тоді є справжнє страхування. Страхування може бути визначене як соціальний пристрій для зниження ризику шляхом об’єднання достатньої кількості впливу одиниць, щоб втрати передбачуваним.

Передбачуваною втрати при цьому розділяється пропорційно всіма тими, в комбінації. Мало того, що невизначеність зменшується, але втрати є загальними. Ці важливі основи страхування. Одна людина, яка володіє 10 000 невеликих жител, широко розкиданих, є практично в тому ж положенні, з точки зору страхування, страхова компанія з 10 000 страхувальників, кожен з яких власне невелике житло.

Перший випадок може бути предметом для самостійного страхування, в той час як остання представляє комерційного страхування. З точки зору окремого страхувальника, страхування являє собою пристрій, який дозволяє йому замінити невеликий, певна втрата для великого, але невизначеною втрати під угоду, за якою пощастило багатьом, хто втечу втрат допоможе компенсувати невдалий кілька , які страждають втратою.

Закон великих чисел

Повторимо, страхування знижує ризик. Сплати премії на страховому полісі власники будинку дозволить знизити ймовірність того, що людина втратять свої будинки. На перший погляд, це може здатися дивним, що поєднання індивідуальних ризиків призведе до зниження ризику. Принцип, який пояснює це явище називається в математиці “закон великих чисел”. Це іноді умовно іменуються як “закон середніх чисел» або «законом імовірності”. Насправді, це всього лише одна частина об’єкта ймовірності. Остання не є законом взагалі, але лише одна з гілок математики.

У сімнадцятому столітті європейські математики будували сирої таблиць смертності. З цих досліджень, вони виявили, що відсоток чоловіків і жінок серед народжених щороку в усьому світі тенденцію до певної постійної, якщо достатня кількість народжень були зведені в таблицю. У дев’ятнадцятому столітті, Симеон Дені Пуассон дав цим принципом назву “закон великих чисел”.

Цей закон заснований на регулярність виникнення подій, так що те, що здається випадковим явищем в окремих відбувається просто так здається через недостатнє або неповне знання того, що як очікується, відбудеться. Для всіх практичних цілей закону великих чисел може бути сформульована таким чином:

Чим більше кількість кадрів, тим більше буде майже Реальні результати, отримані підходити ймовірний результат очікується з нескінченним числом експозицій. Це означає, що, якщо ви монетку досить велику кількість разів, результати ваших випробувань підійде половину голови і половину хвоста, теоретична ймовірність, якщо монета перевертається нескінченне число разів.