Страхування – це може бути критичним

Дуже багато людей перемогти рак і перейти жити повним і активним життям, хоча воно має бути сказано, що умовою так серйозно, як це може мати значний вплив на спосіб життя пацієнта протягом тривалого періоду. Відносно деякі люди, кришки для критичних захворювань, які були б неоціненні в тих обставинах. Критичні охоплює хвороба, або CIC, послужить справжнім тому, якщо ви були діагностовані з хвороба, від якої ви, сподіваюся відновитися, але, швидше за все, потребує лікування протягом тривалого періоду. Додайте до цього той факт, що, навіть якщо ви досить добре, щоб повернутися до роботи, ви не можете бути в змозі продовжувати з вашої поточної роботи через стан.

Більшість людей розуміють важливість страхування життя, коли вони мають іпотечні і, зокрема, якщо у них є сім’я, щоб підтримати. Важливість такий продукт, який забезпечує фінансову стабільність сім’ї в разі смерті страхувальника не може бути завищена.

Чудові досягнення в області медичних методів лікування дуже багатьох видів раку, хвороб серця та інсультів означає, що люди дуже більше шансів вижити цих хвороб. У той час було багато вражаючих лікування, які неінвазивним і означає, що пацієнт може потрапити на свою роботу з відносно невеликим незручністю, є ще багато, що може зайняти кілька місяців або навіть років, щоб оговтатися від. Якщо це так, і ви не в змозі працювати, ваше життя страховка не покриє нічого з цього. CIC є те, що вам дійсно потрібно.

“На відміну від страхування життя, критичний охоплює хвороба не виплачує, якщо ти помреш, але якщо ви укладаєте договір хвороби”, говорить прес-секретар однієї з головних страхових брокерів. “Існує також набагато більш високу захворюваність претензій] з критичними охоплює хвороба], тому що ми всі живемо довше.”

Якщо ви не пощастило з діагнозом критичного захворювання, кришка CIC буде виплачувати зазначені одноразова допомога, яка буде звільнена від податків. Гроші будуть обробляти ваш, як ви хочете. Якщо у вас є відмовитися від вашої роботи, ви можете використовувати його щоб з ним розплатитися іпотеці. Якщо ви хочете зберегти його в якості заощадження ви можете використовувати його, щоб дозволити вам зробити перерву або працюють неповний робочий день, поки ви проходять лікування. Ви також можете використовувати його для будь-яких спеціальних медичних процедур, які допомогли б ваш стан або думають про те, щоб адаптація у ваш будинок або автомобіль, щоб зробити життя простіше для себе.

Існують різні діапазони хвороб, які охоплює CIC – залежно від страховиків. Це дійсно важливо, що ви порівнюєте ж монетою і не просто стрибати найдешевших на тій підставі, що вони всі однакові. Розглянемо початок хвороби Альцгеймера, наприклад. Два основних компаній відрізнятися з цього, з жертвоприношенням одним кришкою, поки ви не 60, а інша охоплює вас, поки ви не 65. Деякі компанії пропонують додаткове покриття для певних хвороб або подій. Якщо є більш високий фактор ризику у вашому випадку у зв’язку з сімейною історією, то цілком можливо, що вам доведеться платити більш високу премію.

Чим ви молодші, тим легше буде на вашій кишені. Якщо ви навколо 25 і некурящого ваш щомісячний внесок був би половину того, що ви б не стягується, якщо ви чекали ще 15 років. Багато людей в 25-річний кронштейн ще одну. Існує вагомі аргументи на користь організації CIC, якщо у вас немає підтримки партнера. Якщо у вас є зобов’язання і повинні були стати критичному стані, ви б достатньо грошей, щоб побачити вас протягом періоду, коли ви були не в змозі працювати?