Страхування скарг – як вони працюють

Якщо у вас був пробіг в с вашим страховиком і вийти гірше від того, що ви робите, і ви повинні турбуватися?

Я постійно бачачи листи і дзвінки для отримання довідки про страхування в пресі і на форумах. Схоже, що, незважаючи на зусилля страхової компанії завжди є Cheesed заможних клієнтів навколо. Страхування є липким тему і нікому не подобається, що їх претензію відхилено.

На жаль, подають скарги може бути важким і напруженим для більшості з нас.

Це може бути не варто вашого часу, сил і сивого волосся, але якщо у вас є справжня скаргу, то ви повинні піти на це. Це важливо для будь-якої системи для тестування і скарг є одним із способів зробити це. Ваша скарга могла зламати підставу для інших, які мають ті ж проблеми і ваша робота допомогла може не допустити цього у майбутньому.

Якщо ви хочете, щоб ваша скарга перша точка контакту, звичайно, ваш страховик. Страхові компанії надають безкоштовний сервіс формальних скарг. На жаль, використання цих процесів може бути довгим і важким, так що не дозволяйте їм носити тебе! Я знаю, тому що я був в їх з обох сторін паркану! Є тимчасові рамки, в яких скарги повинні бути оброблені. Якщо ви думаєте, що вона буде довгою боротьби я рекомендую заміток про те, коли речі трапляються, і як довго вони приймають. Ви працюєте з чиновниками і це дійсно допомагає думати, як один на час скарги.

Коли ви робите скарга, яку я рекомендую зробити телефонний дзвінок, перш ніж писати листи. У деяких випадках ви можете дізнатися більше про вашу скарзі або, можливо, це були вирішені відразу. Пам’ятайте, дати, час та імена з ким ви говорите і використовувати будь-яку інформацію від телефонних дзвінків У письмовій заяві.

Не писати гнівного листа в запалі. Охолодити свій запал протягом декількох годин або днів, і держава ваша справа якомога чіткіше. Зробити Відкритий короткі точки для кожної з ваших скарг, а якщо звернутися до відповідної частини вашої політики чи стосунки у вас були з фірмою.

Це може допомогти, щоб дізнатися процедурних лінії час теж. Подивіться в Інтернеті на сайті Вашої страхової компанії або по телефону про надання копії процедуру, якщо Ви його не мають.

У більшості випадків страхові компанії та страхові компанії регулюються фінансовим послугам і тому вони зобов’язані розглядати скарги певним чином.

Час лінії повинні трохи так:

1. Протягом 5 робочих днів ваша письмова скарга повинна бути визнана за буквою.
2. Зв’язок за скаргою обробник ж після цього або ще один лист буде інформувати вас про те, коли вам буде зв’язатися.
3. Якщо скарга невирішеними протягом 4 тижнів щодо подальших контактів причиною для подальших дій.
4. Протягом 8 тижнів формально результат видається або листа з докладним описом, коли розслідування буде завершено.

Якщо у вас не було задовільної відповіді, був переконаний, що ви не праві або отримані завершено розслідування протягом 8 тижнів ви можете подати скаргу до Служби фінансового омбудсмена. У вас також є можливість прийняття правових заходів. Це залежить від вас, який маршрут ви йдете вниз у цей момент, але ФОС вільні і у вас ще є можливість звернення до суду після рішення ФОС.

Для офіційних рад уряду перевірити:

http://www.moneymadeclear.fsa.gov.uk/guides/complaints/making_a_complaint.html