Страхування робити я, чи не я

Страхування Все про ризик і актуарії завжди працюємо, щоб дізнатися, які галузі страхування мають потенціал, щоб бути найбільш прибуткові. З точки зору непрофесіонала, це означає відкриття типи політики, які в найменшій мірі, щоб змусити страхову компанію виплатити.

Для клієнта це означає, що вони повинні зрозуміти, які сфери їхнього життя пов’язане з високим ступенем ризику, так що вони купують страхування є страхування їм потрібно, готові, щоб покрити їх у разі аварії.

Гіршому випадку є те, що ви платите за страховий поліс, який не платитиме, коли вам це потрібно – Природно, це також найкраща ситуація для страховика, щоб бути в PPI неправильно продажу скандал сумно відомий приклад цього – багато банків і кредитори продали страхових полісів, а також кредитні картки та кредити, яка виявилася завищеною, а в багатьох випадках, непридатні для клієнта.

Проте, страхування скарги були запущені для всіх видів різних страхових полісів. Ось лише кілька різних типів політики.

виплата страхової суми в подвійному розмірі
Подвійна страховка є пункт доступний в поліси страхування життя, в якій виграш подвоюється, якщо смерть викликана вбивства або нещасного випадку. Це звучить більш цінне, ніж ви думаєте, – наприклад, у США лише 5% всіх випадків смерті є випадковими, і ще менше викликані вбивством. Це означає, що подвійне відшкодування пункту, ймовірно, корисна тільки тим, з небезпечними професіями.

Збиток від повені
Збиток від повені виключена в більшості стандартних пакетів страховка домовласника. З підвищенням рівня моря це може бути доцільно розглянути отриманні страхового збитку від повеней, якщо ви перебуваєте в області високого ризику. Перш ніж погодитися на політику варто говорити з вашими сусідами, було повідомлено, що люди з таким же властивості мають реальні відмінності у вигляді премій біблійних масштабів.

автострахуванні
Страхування автомобіля є юридичною вимогою у Великобританії. Премії коливатися щороку, і конкуренція є жорсткою, переконайтеся, що ви порівнюєте ціну з конкурентами, щороку або ви ризикуєте платити сотні фунтів, що ви не повинні!

страхування подорожей
Ми часто забуваємо, як нам пощастило жити у Великобританії. Якщо ми потрапили в аварію або захворіти, ми, можливо, доведеться трохи почекати, але завжди буде лікар, щоб допомогти, незалежно від того, скільки грошей у нас є. В інших країнах, це інша історія.

Багато людей не знають про те, що якщо вони хворіють в Європі, вони не будуть лікувати безкоштовно, якщо вони не мають європейської картки медичного страхування. Ця карта є безкоштовним і абсолютно необхідним, так що не виїхати до Європи без нього! Якщо ви подорожуєте за межами Європи, то ви повинні отримати страхування подорожей, який повинен коштувати менше ніж 100 £ в більшості випадків. Це дозволить вам заощадити платять сотні тисяч фунтів в медичних рахунках, якщо у вас є серйозні аварії.

Що за … перевищення!
При купівлі страхового завжди перевіряю “зайвих”. Це сума грошей, яку ви повинні платити по відношенню позов страхова компанія виплачує. Якщо це велика кількість грошей на низькій вартості продукту, політики, ймовірно, не варто вашого часу!

Мобільний телефон Страхування
У більшості випадків мобільного телефону страхування не варто ваших грошей, часто в надлишку, приблизно £ 30 і щомісячну премію в розмірі £ 7. Є також зазвичай десятки винятки для найпоширеніших проблем, таких як загибель, пошкодження або води. Якщо ви робите математику ви швидко зрозумієте, що заміна телефону ви отримаєте, якщо ваш телефон вкрали, коштує істотно менше, ніж гроші, які ви б витратили на страхові внески.

Оплата страхового захисту
Оплата страхового захисту потенційно може бути дуже корисна – вона пропонується для захисту кредитних та іпотечних клієнтів в тому випадку, якщо вони не в змозі в ногу виплат за певний період часу, у зв’язку з хронічним захворюванням або надмірності.

На жаль, багато клієнтів були неправильно продані політики їх банками, і опинилися за завищеними цінами кредит або кредитну карту страхування, які, у багатьох випадках, вони не могли навіть використовувати. На щастя, з фінансових послуг офіційно оголосив відкритий сезон для тих клієнтів, щоб повернути неправильно продані PPI з винних.

Кришка крадіжки особистих даних
Страхування крадіжки звучить як повинен мати продукт. Більшість політики покриття збитків, якщо ваша особистість вкрадений і надати Вам безкоштовний кредитний звіт, щоб переконатися, що ви отримаєте назад вашу особистість. Звучить непогано? Неправильно! Втрати через злодійство ідентичності вже захищені вашого банку (Банківський кодекс) і кредитний звіт коштує в середньому £ 2 від будь-яких агентство кредитної інформації! Навіщо платити за те, що ви можете отримати безкоштовно? Якщо у вас є кришка крадіжки персональних даних і ви не знали це, то ви, можливо, були “неправильно продані” його, в цьому випадку вам слід звернутися до адвоката, який може допомогти вам зробити заяву.

Такими є лише деякі з поширених проблем у людей при страхуванні. Завжди робіть ваші дослідження, і не просто упиваються, що фінансовим консультантом в банку говорить вам – вони отримують здоровенний комісії з фінансових продуктів вони продають вам. Основний висновок засідання додому, щоб ніколи не купувати страховку в точці продажу іншого продукту, такого як мобільний квиток, на велосипеді або літаку – це покриття майже завжди буде неадекватним і із завищеною ціною. Завжди порівнюйте ціни і політику самостійно, або пройти через брокера. У разі сумнівів звертайтесь зареєстрованого припадає або знайти адвоката.