Страхування рад для нових власників будинку

Якщо ви тільки що купили свій перший будинок, ви, ймовірно, не знають, як ваша покупка вплинула ваша страхова компанія, і що вам потрібно переглянути ваш існуючий страховку. Справді, навіть оновлення з невеликою, дешевий будинок для великої родини будинок буде вплив на вашу страховку. Більшість людей думають, що додавання деяких форм страхування домовласників все, що необхідно при купівлі нового будинку. У той час як додавання політики домовласника на сьогоднішній день є найбільшим зміною, ваші інші страхові поліси, швидше за все, повинні бути переглянуті теж. Нижче наведені деякі з найбільш відомих політиків вам може знадобитися переглянути.

СТРАХУВАННЯ

Якщо ви успішно застосовується для іпотечного кредиту, банк буде вимагають, щоб ви берете страховий поліс домовласника. Питання, які ви повинні запитати себе, які я отримував достатню покриття і зробив я по магазинах навколо для кращих пропозицій?

При аналізі ваших потреб охоплення, ваша оцінка повинна бути заснована не тільки на те, що потрібно від вашого банку, але і від фактичної вартості майна. Банки часто тиск вас прийняти все, що страховий поліс вони ставлять перед вами. За винятком кількох підступного банки, приймаючи власне покриття банку не є обов’язковою. Це означає, що у вас є можливість ходити по магазинах навколо для кращої страхування.

Страхування автомобіля

Якщо ви тільки що купив будинок, ваше сімейне положення може змінитися. Якщо це так, то вітаю! Ви можете мати право на більш низьку премію, як сімейний стан впливає на ваш профіль ризику. Подружні пари вважаються зниження страхових ризиків страховими компаніями. Ви також можете охопити як ваші і авто вашого чоловіка під одним політики. Це повинно виробити набагато дешевше, ніж два окремих страхових полісів автомобіля. Можна навіть піти далі і об’єднати ваш автомобіль і політики домовласника, щоб отримати ще дешевші страхові внески. Нарешті, дуже важливо, щоб ви оновлюєте ваш автомобіль страхового поліса як зміну адреси буде також впливати на політику. Це важливо, оскільки, якщо Вам буде потрібно претензії через крадіжки зі свого нового будинку, і ви не оновили свою політику, ваші претензії можуть бути відхилені.

Інвалідність та страхування життя

Якщо ви повинні були стати інвалідом або не в змозі працювати в результаті нещасного випадку або хвороби, іпотека як і раніше повинні бути сплачені. Інвалідність кришка буде платити вам щомісячну допомогу, якщо це відбувається, що цілком може врятувати вас від фінансового краху, поки ви не в змозі працювати знову. Крім того, страхування життя допоможе розплатитися з боргами і, можливо, навіть заставну на будинок, якщо ви минуться. Якщо ви є годувальником у своїй родині, це тип покриття має важливе значення.

Покупка нового будинку може бути дуже цікавим досвідом, але важливо, що ви пам’ятаєте, щоб бачити всі свої страхові поліси, щоб переконатися, що ви і ваші близькі будуть охоплені адекватним. Якщо ви не знаєте, з чого почати звернутися до страхового брокера, і без сумніву, ходити по магазинах навколо для кращих пропозицій страхування!