Страхування радгоспу

початку

Радгосп страхування почав в 1922 році, винахід людини на ім’я Джордж Дж. Mecherle. Mecherle думав, що він міг придумати кращою страховою компанією, ніж інші, пропонуючи більш широке охоплення і великі ставки. Так він і зробив. Дещо про бачення Mecherle був правий – більше вісімдесяти років потому, State Farm Insurance все ще йде сильний.

“Вже більше 80 років, державні компанії Farm Insurance ® виросла з невеликої ферми взаємного страховика авто з одним з найбільших фінансових установ у світі. Але, незважаючи на зростання радгоспу, оригінальну філософію автора Mecherle страхового покриття за справедливою ціною в поєднанні з справедливого врегулювання претензій залишилася. ”
Радгосп веб-сайт, травень 2006

радгоспу, сьогодні

З 25 операцій центрів у 13 зонах, ці ферми днів Державна працює 79 200 осіб, включаючи 16 700 плюс агентів. Радгосп активно послугами 71600000 страхові поліси в Сполучених Штатах і Канаді. Багато нагороди були отримані для радгоспу їм рівних можливостей використання методів, так і за кількістю робочих місць в компанії створений. Радгосп прагне дати назад у громади, що беруть участь у багатьох програмах для подальшої освіти та безпеки, у тому числі надання грантів та стипендій.

майбутнього радгоспу

“Наше бачення майбутнього має бути першим і найкращим вибором клієнта в продуктах і послугах, які ми надаємо. Ми будемо продовжувати бути лідером у сфері страхування, і ми стали лідером у фінансовій сфері послуг. Потреби наших клієнтів буде визначати наш шлях. Наші цінності будуть направляти нас. ”
– Радгосп веб-сайті, травень 2006

що радгосп пропонує

Радгосп може подбати про всіх ваших потреб страхування. Вони пропонують більшість типів страхового покриття. Всі звичайні підозрювані авто, будинок, життя, орендаря, і додаткових медичного страхування доступні через радгосп. Інші пропозиції включають в себе страхування квартири, довгостроковий догляд і Medicare доповненню. Веб-радгосп сайт дуже зручний і простий у використанні. Використовуючи веб-сайт, споживачі можуть отримати цитату на будь-який тип політики названих вище, або знайти агента, як протягом декількох хвилин. Відповівши на кілька простих запитань, приведе вас до безкоштовні онлайн Замовлення і пошук дозволяє знайти агента просту роботу.

Ви також можете зв’язатися з представниками держави Farm через інтернет-сайти страхування цитатою Інтернету. Це дає вам можливість порівняти ціни від радгоспу та інших незалежних агентів або компаній. Запит з сайту в питанні про компанії, які надаватимуть цитати.

“Місія радгоспу, щоб допомогти людям керувати ризиками, повсякденному житті, оговтатися від несподіваної, і реалізувати свої мрії.”
– Радгосп веб-сайті, травень 2006

інші послуги

Мало того, що радгосп надати Вам якісну страховку, але веб-сайт є багатий набір інструментів та інформації. Корисний навчальний центр існує в Інтернеті для будь-якого, хто хотів би дізнатися більше про пенсійного планування, коледж планування, стратегії економії, профілактика і безпеку, або етапів життя, такі як народження дитини, шлюб, або покупки будинку. Там навіть “матеріал дитячий” розділу. Споживачі можуть дізнатися про причини мати страхування автомобіля і те, що страхові поліси зробити для вас, і що вони можуть значити у вашому житті.

довіряти

Радгосп є дійсно одним з найстаріших імен в сфері страхування, і їх це ім’я, якому можна довіряти. Якщо радгосп не забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів і задоволення, немає ніякого способу, яким все ще буде йти сильний. Часто, це набагато дешевше купити всі ваші плани страхування через один носій, ніж через кілька різних компаній. Радгосп може забезпечити всі ваші потреби страхування, не примушуючи вас витрачати ціле стан. Чи не краще використовувати компанію ви знаєте, ви можете покластися?