Страхування під час рецесії

Ті, хто витратив роки на вивчення, щоб стати економістами б змусити нас повірити, що це наука. Вони математичних обчислень і придумати чудові плани на їх думку, врятувати світ від свого поточного або наступного кризи. На жаль, наука завжди зазнає невдачі, коли мова йде про спробу зрозуміти людську поведінку. Психологія великого числа людей важко моделі. Хто знає, чому люди не витрачають, як є не завтра як тільки хвилина і припинити витрачати наступного. Деякі з них будуть банкіри з декількох мільйонів у вигляді премій, інша група буде працювати з широким колом заробітної плати, а потім приходить у середньому близько 9% безробітних. Справа в тому, що є один або два відсотки зміни у рівні безробіття не повинно впливати на довіру споживачів. Тим не менш, протягом останніх двох років, ми бачили, банки збанкрутують, хвилі викупу брижі по всій Америці, як цунамі, і люди раптом вирішують, що вони повинні бути настільки ж скромно, як їхні предки протестантських свіжий від Mayflower.

Одним з наслідків цього бажання для погашення боргів під час кризи було зростання страхових тарифів. Це легко пояснити. Коли сімейні бюджети опинитися під тиском, люди вирішують, як вони збираються провів мало у них є. Все більше число вирішили спуститися до основних покриття відповідальності на їх транспортних засобах або диск без страховки. Незважаючи на правові ризики, середній відсоток незастрахованих або недостатньо застрахованих водіїв на наших дорогах в даний час наближається до 20% в деяких державах.

Тепер нам потрібно повернутися до основ страхування. Страховик оцінює вартість претензій ймовірно, будуть зроблені протягом наступних дванадцяти місяців і ділиться, що вартість серед всіх тих, хто платить страхові внески. Якщо значення претензій залишається колишнім, але більше людей вирішують не платити страхові внески, це змушує зростання суми, сплаченої чесним. Гірше того, як ризик потрапити в ДТП за участю незастрахованих піднімається драйвера, все більше людей придбати страховку, щоб захистити себе. При нормальних обставинах, якщо хтось врізається в тебе в на вини держави, є позов проти свого страховика. Навіть базова мінімальну відповідальність краще, ніж нічого. Але якщо немає страховика, який платить за ваші медичні витрати і для ремонту Вашого автомобіля? Без страховки, то всі вони, що гроші, щоб вийти зі своєї власної кишені.

Життя може бути дуже несправедливо і, коли люди перебувають у скрутному фінансовому становищі, було б важко очікувати від них відмовитися від свого особистого транспорту. Американські міста не були розроблені з пішоходами на увазі. Але якщо закони про обов’язкове страхування відповідальності не дотримується, всі чесні водії в кінцевому підсумку платити більше за їх страхування. Коли більшість в даний час покарання у меншості, щось має змінитися. В іншому випадку, кожного разу всі ці авто страхування котирування приходять у вашу поштову скриньку, ви побачите піднімається. У Конституції не говориться, кожен може вибирати, які закони вони будуть коритися. Якщо ми хочемо побачити повернення дешеве страхування автомобіля, ми повинні бачити всі обов’язкові закони належним чином дотримуються.