Страхування продажів успіху Причина 4 ви не можете продати

Ваш власний страх має душу на вас, і це заважає вам успіху страхових продажів. Страх не є логічною відповіддю, що це емоційна реакція, і емоційні реакції мають дуже мало, якщо який-небудь логіки для їх підтримки. Ви боїтеся: зосередитися на цільовий ринок, попросити у людей на прийом, ніхто не хоче поговорити з вами, щоб зробити телефонні дзвінки, з маркетингу себе, у нездатності, а на успіх. Ви знаєте, що ви боїтеся, але те, що ви можете не знати або розуміти, чому у вас цей страх. Так що давайте подивимося на причини, за якими може бути проведення цих страхів.

Ви не виросли в вашу власну шкіру. Всякий раз, коли ви новачок на все, що ви пройти через етап, який я називаю зростаючих у вашу власну шкіру. Ви дійсно не впевнені точно, яку користь ви приносите людям. Крім того, ви хочете продати все, що ви можете, щоб кожен, хто має імпульсу, так що вигода або значення, яке принесе зміни з кожною людиною, Ви говорите. Ви не знаєте, як зробити себе унікальними, тому ви ніколи не відрізнявся від інших агентів у вашому районі. Тому що ти, як і всі, що ви не знаєте, чому хтось хотів би зустрітися з вами. Всі ці сумніви в собі є помітно очевидне всім, кого ви говорите зміцненню вашого страху.

Ви не розумієте, ваші клієнти. Тому що ви не розумієте, ваші клієнти, ви не знаєте, як спілкуватися з ними таким чином, що отримує їх увагу, і робить їх хочуть зустрітися з Вами. Коли ви розумієте, ваші клієнти і верхньої, що вони хочуть можна створити основні маркетингові повідомлення, що змушує їх запитати вас, як ви зробите це, і, як ви поясните вони пропонують вам, що, можливо, ви повинні зустрітися, щоб обговорити це. Ти дивишся на страхування як нудна необхідність, що люди повинні їсти, а не знайти спосіб зробити те, що ви пропонуєте частина рішення за те, що ваші клієнти хочуть. Ваш продукт є емоцією ваші клієнти хочуть мати.

Ви очікуєте досконалості. Ви хочете, кожен телефонний дзвінок кожній зустрічі кожну розмову ви повинні піти відмінно. І чудово значить, ви або зробили продаж або встановлено продажів призначення. Що робити, якщо ви зробили свідоме зусилля, щоб мати принаймні 10 недосконалої бесіди кожну тиждень? І після вашого недосконалого розмови, що якщо ви оцінювали, коли, де і як ви могли б поліпшити цю розмову? Чи можливо, що якщо ви зробили, що ви починаєте мати більш досконалі розмови, і ви знаєте, чому ці бесіди були досконалими? Тоді б вам не бути в змозі мати ідеальне розмови частіше?

Ви ще не з’ясували, як адаптувати все, що вам потрібно зробити, щоб вписатися у ваші сильні сторони. Ти показав «системи» з продажу та частини цих систем можуть працювати дуже добре для вас, і частина з цих систем відчуваю, що у вас є свій лівий черевик на праву ногу. Коли ви вже пробували “Система” кілька разів, і він просто не відчуває себе добре не беруся “Система” є правильним і проблема, що ви. Існує не одна «система», який ідеально підходить для всіх, тому що ви не все ти це ти. Ви повинні адаптуватися і виробити свій власний стиль продажів, поки ви не відчуваєте себе комфортно з ним, тому що вона грунтується на ваші природні сильні сторони. Тайгер Вудс НЕ фокусується на тому, що він не дуже добре. Він зосереджується на те, що він робить добре і прагне зробити це краще, і це те, що ви хочете зробити теж.