Страхування припинення підприємницької діяльності тримає ваш малий бізнес працює під час стихійного лиха

Це, AOS малого бізнесу-власника, AOS найгірший кошмар: пожежі або стихійного лиха серветки свій бізнес, АТ штаб-квартири, залишивши вас і вашу команду з ні комп’ютерів, ні оргтехніки і ніде не працює. Хоча право власності страховий поліс покриє фізичні втрати та пошкодження вашого малого бізнесу, повертаючись до Робота з клієнтами займе додатковий час і гроші.

На щастя, є, AOS особливий вид страхування, розроблені спеціально, щоб допомогти вашій ІТ-бізнесу залишитися на плаву під гірші часи. Викликається, Äúbusiness Страхування припинення,, AU це, як правило, пропонуються AOS в рамках страхування майна, включених до власник бізнесу, AOS політики або платіжного балансу.

Що таке страхування переривання бізнесу, і як я дізнаюся, що мені це потрібно?

У разі покриті претензії матеріального збитку при страховому розташування бізнесу, цей вид страхування буде компенсувати вам втрати доходів у результаті шкоди вашому майну, за оцінками розгляду Вашої фінансової документації. Цей дохід дозволить вам переконатися, що ваші поточні накладні витрати і співробітників, АТ зарплати покриті в той час як ваш бізнес стане на ноги. Наприклад, ви, Aore покрита для тих законопроектів, які Дону, АОТ перестане ходити тільки тому, що ваш бізнес тимчасово закрито, таких як комунальні послуги.

Будь малий бізнес, який можуть бути змушені тимчасово закрити в результаті несподіваної втрати від фізичного пошкодження власності могли отримати вигоду з невеликих страхових переривання бізнесу. Ви також можете зустріти специфічний охоплення називають, Äúbusiness доходу охоплення,, AU або, Äúearnings страхування., AU Ви також можете розглянути додаткові страховки, яка платить додаткові витрати, які ви можете понести, щоб зберегти свій бізнес працює на тимчасове альтернативне Розташування.

Що б страховий бізнес переривання відшкодувати мені в випадку бізнес-виключення?

Більшість бізнес-політику переривання страхового захисту двох або трьох областях:

– Виходячи з ваших фінансових звітів, прибуток Ви заробили б був ваш бізнес не був змушений тимчасово закрити.

– Операційні витрати, включаючи комунальні послуги, що ви повинні платити, навіть коли ваш бізнес не функціонує.

– Витрати, пов’язані з переміщенням і експлуатації з тимчасового розташування під час ремонту (це «зайві страховки» не автоматично включається у всі політики, так що читайте дрібний шрифт).

Що вважається покритої переривання бізнесу?

Будь-який бізнес, відключення через позов, який поширюється на майно страховий поліс пошкодження повинні покриватися за рахунок страхового бізнесу перерви. Як правило, це буде включати пожежі, крадіжки, збитку, нанесеного ураганом, а також інших застрахованих небезпек зазначений у вашої політики. Читайте вашу політику ретельно, щоб визначити, якщо ушкодження в результаті повені або землетрусу будуть охоплені.

Крім того, якщо ваш бізнес зламані та критично важливого обладнання вкрадений, або ваш об’єкт пошкоджений або варварськи, що це, AOS непридатним, страховий бізнес переривання можуть також застосовуватися. Майте на увазі, як правило, мається 48-годинний період очікування перед страхове покриття починає.

Скільки покриття тимчасового припинення діяльності мені потрібно?

Ваш агент або брокер може допомогти вам визначити правильну суму покриття. Загалом, сума покриття вам потрібно, і премія, яку ви, Äôll плата буде пропорційно кількості ризиків, притаманних операції вашого бізнесу. Наприклад, невелика фірма Саме на менший ризик з вимогою про відшкодування шкоди, ніж вогонь автомобільний бізнес ремонт якої зберігаються горючі матеріали на місці. Ще одне міркування, як швидко ваш бізнес може переїхати постійно або тимчасово і відновити роботу.