Страхування припинення підприємницької діяльності Активи бізнесу адекватного відображення

Якщо серйозної шкоди шторм викликав вашого бізнесу, щоб закрити, ви були б в змозі підтримувати компанію, поки ремонти були зроблені? Якщо замикання натягнуто кілька місяців ви зможете оплатити поточні витрати, такі як іпотека або оренда, податки, зарплата Вас і Ваших співробітників, рахунків-фактур та інших законопроектів, у верхній частині витрат на ремонт?

Менше половини всіх підприємств мають Страхування припинення вбудовані в політику їх власника бізнесу (ПБ). Ті, які не часто знаходять, що вони не мають достатньо коштів, щоб продовжувати працювати бізнес, коли програш, або, в деяких випадках, вони починають використовують власні резерви.

переконайтеся, що ви повністю покриваються

Страхування припинення підприємницької діяльності замінює нормальний дохід бізнес, коли застраховані збитки негативно позначитися на нижній лінії бізнесу. Він відшкодовує компанії за упущений дохід, поки компанія не в змозі відновити в повному обсязі. Наприклад, якщо бізнес не працює, протягом місяця в результаті пожежі або збитку, нанесеного ураганом, страховий бізнес, як правило, переривання відшкодувати Компанії на суму чистого доходу, що можна було б очікувати для того ж місяця на основі попередньої історії.

При порівнянні ціни страхового бізнесу, не забудьте перевірити, що криється в політиці страхового бізнесу. У деяких випадках збиток в результаті бурі, землетруси і повені, розглядаються окремо за спеціальною політики. Якщо це так, то ви, можливо, буде потрібно придбати окремі страхування для кожного. Якщо ці інші політики не включають страхування переривання бізнесу, ви можете розглянути питання про придбання окремого політика, яка охоплює виключно переривання бізнесу. Це особливо важливо для підприємств, розташованих у Флориді або на узбережжі Мексиканської затоки, де урагани можуть винищити цілі операцій. У деяких випадках підприємства з особливими ризиками, можливо, не зможуть отримувати покриття на бізнес переривання їх противикидне обладнання, але може все ще бути в змозі купити його окремо.

Багато політиків буде включати деякі покриття для відсутності прибутку за рахунок незапланованих перерв у бізнесі, такі як втрати, пов’язані з пошкодженням майна або крадіжки. Власники бізнесу, які мають загальне страхування відповідальності не повинні припускати, однак, що їх страховий поліс включає в себе покриття тимчасового припинення діяльності.

витрати на експлуатацію без перерви страхування

Непередбачених перебоїв в роботі також може іскрити додаткові витрати, включаючи оренду на інше тимчасове простір офісу, орендованого меблів та обладнання, або понаднормових працівникам при спробі прискорити процес відновлення. Якщо бізнес не отримання доходу, зазнавши збитки, ці додаткові витрати можуть поставити величезне навантаження на фінанси.

Крім того, як власник бізнесу, ви можете розглянути питання про придбання страхуванню на випадок перерви для захисту від перешкод, які є результатом прямих втрат на чуже майно. Наприклад, якщо один з ваших основних постачальників страждає утрати від вогню і не може доставити критичних матеріалів, які є ключем до вашої діяльності, це може призвести до значних перервою.

Бізнес-тарифами страхування можуть залежати від різних факторів, включаючи розмір підприємства, сферу роботи доставлений, і кількість співробітників, серед інших змінних. У той час як охоплення страхового бізнесу може здатися дорого, це рахунок, що є життєво важливим для вашої компанії. Він може захистити вас і ваших активів компанії з різних непередбачених збитків, які можуть статися. Ваш страховик повинен бути в змозі сказати вам, що охоплення страхового бізнесу буде найкраще відповідати вашим потребам, які також будуть визначати вартість.

У кінцевому рахунку, бізнес-страхування, що безпосередньо стосується збитку буде те, що допоможе підтримати Вашу компанію через лиха і може навіть врятувати вашу компанію від фінансових труднощів або банкрутства.