Страхування привести покоління – розширення ваша частка на ринку

На що звернути увагу в свинцевої обслуговування

Якщо у вас є успішний страхової компанії, але все ж таки вважаю, що є невикористаний сегмент ринку, що ви ще не досягли, ви можете скористатися себе сервіс онлайн генеруючих свинцю. Страхування призводить придбати з надійного постачальника не врятує борсається страхове агентство або відправити посередні агентів зоряних людей продажів. Але призводить придбані через службу, безумовно, може доповнити продажів агентства з твердим ядром клієнтів. Звичайно, ніяке керівництво не продає сам себе. Будь-який контакт ви отримаєте, незалежно від ступеня їх зацікавленості може бути в покупці політики, візьме зусиль.

Ось кілька рекомендацій при розгляді сервіс онлайн свинцю страхування:

* Будьте обережні з будь-який сервіс, який обіцяє вам видатних результатів.

* Переконайтеся, що веде вас покупки гарантовані від виклику немає скарг.

* Проводи повинні бути з боку споживачів, які просили конкретного виду страхування цитати (життя, житла, медичних тощо).

* Всі телефонами, вказаними повинні бути перевірені службою.

* Свіжі веде, відправлені протягом декількох хвилин покоління, є кращими.

* Компанії, які не вимагають довгострокових зобов’язань від вас переважніше

* Беріть з собою сервіс, який має набір плати за з’єднання.

* Мінімальна покупки є нормальною частиною бізнес-діапазоні, як правило, $ 500 – $ 750.

* Подивіться за послугу, яка має досвід п’яти років і більше.

* Служба привести генерації, яка спеціалізується на страхуванні та пов’язані з ними продукти найкраще буде служити вашим потребам.

* Приклади типових проводи повинні бути включені на веб-сайті компанії.

* Служба, яка є членом Better Business Bureau Інтернет є кращим.

Солідний відрив повинні міститися конкретні типи інформації щодо потенційного клієнта. Свинець план ваші продажі, надаючи вам більше, ніж просто контактну інформацію.

Спочатку, провідний буде присвоєно контрольний номер, який буде служити для його ідентифікації, та це буде корисно для вашого і відстеження свинцю послуг. Вона також буде містити свинцю типу життя, здоров’я, страхування автомобіля і т.д., а також дату свинцю було отримано.

Контактна інформація буде включати в себе ім’я людини, адресу, номер телефону та альтернативний номер. Там також повинні бути адреси електронної пошти. Для страхування життя, буде основна інформація про потенційного клієнта, в тому числі стать, вік, зріст і вагу. Будь-які проблеми зі здоров’ям, а також вживання тютюну буде вказано, поряд з інформацією про людину житлово-оренда або своя.

Ви також можете отримати дані про дружину свинцю, такі як вік, вага, ріст і використання тютюну. Зрештою, не буде докладної інформації про сума страхових і тип політики, в яких вони зацікавлені. Для страхування життя ви можете отримати дві цитати, по одному для терміна, а інший на все життя.

Інші типи проводів, такі як медичне страхування, домовласники або інвалідності, міститиме ті ж основну контактну інформацію, але буде сильно змінюватись в залежності від типу свинцю вона є. Як приклад хорошого ведучого медичного страхування надасть Вам інформацію про членів сім’ї, в тому числі будь-які проблеми зі здоров’ям, використання речовин та поточні ліки.

При розгляді свинцю генеруючої компанії, переконайтеся, що він чітко заявив, як вони отримують свої веде, що буде в свинцю і профіль типового свинцем. Компанії, які є офіційним партнером з основних пошукових системах, таких як MSN, Google і Yahoo, і які рекомендовані високоякісних публікацій профілю, наприклад, Wall Street Journal, часто пропонують хороший продукт. Люди, які використовують Інтернет, як правило, більш освічені й багаті, ніж ті, хто цього не роблять, що веде з цього джерела часто роблять кращі перспективи, ніж ті, зібраного з інших місць.

Провідна компанія покоління має також визначити, що становить дійсну свинцю. Ви не повинні платити за лідерство з поганим контактну інформацію або, перераховані в Національний Do Not Call Registry. Крім того, компанія повинна стягувати за лідерство тільки, тобто людина, якій ви будете звертатися, і не кількість продуктів ви можете продати цій людині.

Шукайте компанію, яка буде конусом кількість призводить ви отримуєте в даний момент часу відповідно до ваших потреб. Якщо у вас є питання або проблеми, легкість в контакті з ведучим генеруючої компанії, або по електронній пошті, в чаті або за безкоштовним номером телефону є необхідністю.

Використовуючи Інтернет в якості інформаційного центру для вашої страхової бізнес може допомогти розширити клієнтську базу і розширити свою частку на ринку, надаючи вам клієнтів, з якими ви не могли б інакше підключитися. Використовуйте це у ваших інтересах.