Страхування по святах

Це пишеться з наближенням подяки, і більшість людей буде зустрічатися з родиною і друзями, щоб святкувати. Як ми плануємо для цих великих свят, основна увага, як правило, на планування меню на свято, купуючи їжу і визначенні того, хто буде відповідальним для прокладки в спирті. Не так багато вивезти авто політики зовні, щоб переконатися помилитеся з їх страхування. Це помилка. Там буде бампер до бампера трафіку по всіх основних маршрутах, кожен отримує на дорогу, щоб дістатися туди, куди вони йдуть. Це саме жваве час року на дорогах. У години пік в звичайні дні, звичайні підозрювані вносять свій приміських працює на роботу і назад або переривають дітей у школі. Це досвідчені водії з багаторічним досвідом роботи. Перейдіть на національне свято, і у вас є абсолютно інший вигляд і відчувати себе на дорогах.

У той момент, більше водіїв витрачати більше часу на дорогу, то шанси на аварію різко зросте. Замість того, щоб коротких тиражів по знайомих дорогах, цілі сім’ї раптово завантажені в автомобілі більш тривалі подорожі по дорогах менш знайомі. Є багато вихідних драйверів все навколо вас. З одним водієм і без пасажирів, легше сконцентруватися і, з меншою кількістю відволікань, там менше ризик аварії. Заповніть на задньому сидінні з дітьми і відволікаючих які важко ігнорувати. Коротка, нудна поїздка приміського раптово перетворюється в стресовій епосу. Гірше того, деякі водії ніколи не думаю, щоб їх транспортні засоби пройти планове технічне обслуговування, перш ніж відправитися. Сімейний автомобіль може бути в порядку на короткі тиражі, але згорнутися калачиком і померти, коли його запитали для польоту на високих швидкостях вниз міждержавних. Обережності часу в ремонтній майстерні знизить ризик двигуна або шин на видув, але, в рецесії з сімейними бюджетами під тиском, найбільш дати цьому міс. Ті, хто турбуються про своїх транспортних засобів або знають, що потрібно щось більше, щоб вписатися в кожен, і їх багажу, оренда автомобілів. Це ставить їх за кермом щось незнайоме і шанси на аварію просто знову збільшився. Багато автобази з сім’єю і друзями – люди, які до цих пір позашляховики виявляються затребуваними.

Покладіть всі ці причини разом і ймовірність нещасних випадків є високими. Тепер подивимося на авто страхування котирування і в результаті політики. Якщо ви пропонуєте, щоб поділитися водіння в автомобілі в довгу подорож, ви застраховані протягом більше одного імені драйвера? Ви застраховані під час водіння транспортним засобом, що належить іншій особі, будь то члени сім’ї, друзі або компанія з прокату. Якщо ви орендували автомобіль, що відносини між вашої власної страховий поліс і політика компанії з прокату може продавати? Зараз важкі питання. Якщо ви тільки диск з обов’язковою кришкою мінімум, що відбувається з медичними рахунками, якщо ви і ваша сім’я отримують травми? Це може бути варто поглянути на короткострокові медичне страхування для себе та своїх пасажирів. Можливо, варто покриття витрат на ремонт або заміну свого власного транспортного засобу, якщо він пошкоджений або сумуються. Отримати кілька цитат страхування авто, щоб отримати найкращий захист. Залишайтеся в безпеці на дорогах і і мати душевний спокій.