Страхування по всьому світу

Розподіл автотранспортних засобів по всьому світу росте з кожним днем. Насправді, все більше людей купують машини прямо зараз, коли ви читаєте цю. Автомобіль став одним з життєвих потреб сьогодні. Ви потребуєте в них, щоб дістатися до місця, навіть для простої їжі. З тих пір як збільшення розподілення автотранспортних засобів, автострахування стало необхідністю, а для тих, хто володіє автомобілем. Страхування автоцивільної відповідальності, або авто страхування, або страхування автомобіля, є страхування придбав для моторних транспортних засобів, в основному використовується для забезпечення захисту від втрат у результаті дорожньо-транспортних пригод, і це також захищає від відповідальності, яка може бути в результаті аварії.

Багато різних типів авто страхування існують по всьому світу. Страхові компанії пропонують аналогічні покриття всьому світу, але відрізняється від політики кожної країни. Ця різниця зумовлена ​​уряду кожної країни і їх політику. У більшості країн, воно є обов’язковим мати автострахування перед використанням або навіть підтримки автомобіля в гаражі. Хоча здається, що компанія або уряд заподіює клієнтам або їх громадян, було доведено, що загальна вартість аварії істотно знижується.

У південній частині Австралії, Третя сторона Особисте страхування двигун від корпорації страхування уряду штату входить у вартість реєстрації ліцензії для людей старше 16 років. У штаті Вікторія, Третя сторона Особисте страхування двигун аналогічним включені шляхом справляння збору, у вартість реєстрації транспортного засобу Комісією нещасного випадку на транспорті. Хоча це здається зручним і справедливим для більшості людей, тому що вони отримують те, що вони платять за, він може отримати деякі люди скаржаться, що вони платять за те, що вони не потрібні, ніби як ідея загального плану здоров’я.

У деяких провінціях Канади, в тому числі Британської Колумбії і Квебеку, система соціального страхування автомобілів в даний час використовується в той час як інша частина країни використовується приватна автострахування. Страхування автоцивільної відповідальності є обов’язковим у всіх провінціях в Канаді, але уряд кожної провінції визначає, які вигоди чи політика є мінімальною вимогою покриття, щоб купити, і які опції повинні бути доступні для тих, хто хоче більше охоплення. Найбільш типові необхідний охоплення не від втрати або пошкодження власного транспортного засобу водія, а проти третьої сторони, яка, можливо, постраждали від водія. У Південній Африці, відсоток від грошей, від бензину до фонду Дорожньо-транспортні пригоди спрямовуються на компенсацію третім особам внаслідок нещасних випадків. Громадське страхування може бути шлях, щоб піти в поглядах деяких людей, але вона має свої злети і падіння.

У Сполучених Штатах, необхідно мати страховку законом винятком у штаті Нью-Гемпшир. Хоча це потрібно за законом мати страховку, водії повинні купити страхування автоцивільної відповідальності, а не пропонуються в державній власності державного страхування.

Люди починають рекомендувати модель Діснейленд, де номерні знаки будуть призначені в страхову компанію і повернувся наприкінці терміну дії договору, але є деякі проблеми, тому що це може викликати деякі проблеми з DMV.

З різних страхування, пропонованих по всьому світу, люди повинні мати можливість порівняти кожен політики і в кінцевому підсумку буде звужений до ідеальної страховий поліс. Але до тих пір, виберіть ваш страховий ретельно і бути в безпеці на дорозі.