Страхування порівняння

Необхідно прийняти рішення про страхування якого Ви хотіли б придбати? Є дві цитати, і потрібно було працювати, який з них кращий варіант?

Особа або організація порівняти котирування, дивлячись на підсумкові ціни та вибрати більш дешевий, якого завжди не працює, якщо порівнювати “яблука і груші”. Ці важливі рішення про вибір кращих страхових цитата може бути вирішене на наступних факторах:

а) Порівняйте кількість днів ви були лапки – Часто страховики управляють їх політики до тієї точки на рік – наприклад, страховик може початися всі політики з 1 липня. Якщо ви подаєте заяву на цитати 1 серпня вам будуть котируватися за 11 місяців, у той час як, якщо ви застосуєте 1 червня ви будуть котируватися протягом 13 місяців. Розділіть загальну премію на кількість днів в лапки, а потім помножити на 365 порівняти річні премії.

б) перевірити, скільки ви були лапки – Порівняйте з межами відповідальності або страхової суми між політикою і вирішити, який варіант більше підходить, наприклад, одного страховика може цитувати $ 30000 злому і крадіжки $ 10 000 в той час як другий страховик може об’єднати два в $ 30 000 крадіжок зі зломом і упаковки або одного страховика наведу $ 1000000 професійної відповідальності кришкою і другий приведу $ 5000000.

в) Порівняйте надлишкової на кожному політиці – Деякі політики мають великі надлишки, які приносять премії вниз, але може вийти з організації піддаються в разі більше однієї претензії. Перевірити залишок на кожній цитати і вирахувати, який був би більш відповідним для вашої організації.

г) Перевірте тип покриття ви в даний час укладаються в лапки: різних страхових цитувати різні політики і забезпечити різні визначення кришку. Важливо бути в курсі політики визначень, щоб забезпечити вам отримання відповідної кришкою.

Нещодавно ми пережили фінансову кризу і рецесія на наше життя. Це нагадує нам, щоб піти на для все включено фінансового планування, щоб ми могли принаймні, звести до мінімуму можливий збиток фінансової епідемії. Людина повинна розуміти, що ефективне фінансове планування є неповним без включення страхових полісів та їх деталей. Для цього потрібно порівняти страхові котирування, пропоновані різними компаніями. Для виведення на рішення вибору правильної страхової компанії, людина повинна проаналізувати і порівняти страховий поліс і його охоплення.

Ну, це важке завдання, щоб оголосити одного конкретного страховика, щоб бути кращою. На страховому ринку Buzz з усіма видами і типами страховиків. Коли ви ефективно порівняти страхові котирування, то ви отримаєте можливість судити певного страховика з різними параметрами. У день – у – день практично, це не можливо, щоб перейти від одного офісу страховика до іншого, щоб порівняти страхові котирування. Цей століття зроби сам століття, тепер ми можемо робити все самостійно. Крім того, що це кращий спосіб, щоб видалити всі наші сумніви з приводу страхового покриття. В даний час, людина отримує повний доступ до ноу страхової компанії, його фону і вказану вартість і вирішує багато часто задаються.

Це дає можливість і свободу, щоб зрозуміти бізнес-практики деяких страховиків. Крім того не потрібно бути фінансовим експертом, щоб проаналізувати свої власні потреби і переваги. Яка процедура порівняти страхування котирування онлайн? Вся процедура онлайн порівняння страхування котирування трохи трудомістким. Більше того, ви маєте потребу в гарній концентрації теж. Відвідайте веб-сайти ваших улюблених страхових компаній. Тепер-то днів всі такі господарюючі суб’єкти надають можливість отримати миттєвий котирування страхування. Крім того, вони дають вам можливість порівняти страхування котирування різних планів від того ж постачальника. Роблячи це, ви можете судити найкраща політика для вас у цій організації. Тепер повторимо той же процес для інших провайдерів, а також. Це, нарешті, надасть вам безліч можливостей.

Ще один хороший спосіб порівняти страхові котирування онлайн є використання об’єктивних, пов’язаних зі страхуванням веб-сайтів. Вони роблять порівняння від вашого імені. Більшість з них пропонують безкоштовні послуги, а деякі можуть стягувати мінімальну суму. Не йти на особисту рекомендацію в разі страхування. Коректного порівняння необхідно в цій області. Страхування є незамінним елементом нашого сучасного способу життя. Так зробити мудре рішення і порівняти страхування котирування онлайн для кращих результатів.

Нарешті, пам’ятайте, що в той час як вартість завжди є важливим фактором для не-для-прибуток, якість має життєво важливе значення – мало сенсу в тому, дешеве страхування, якщо він не буде платити, коли пред’явлено вимогу, – тому завжди перевіряйте якість вашої політики.