Страхування порад, як скоротити свої витрати в два рази

Ваші премії на медичне страхування буде, в основному, визначається розмір вашої франшизи ви готові взяти на себе. Це означає, що ви будете платити більше за більш низьку франшизу медичний страховий поліс, чим ви будете платити за більш високу франшизу поліс медичного страхування.

Ваша ціна буде контролюватися іншим, пов’язаним зі страхуванням питання. Ці страхові питання, пов’язані включати ваше місце розташування, вік, ваш підлогу і стан вашого здоров’я. Тим не менш, пов’язаних зі страхуванням елементів у вас є самий контроль над може бути франшиза виборі при покупці медичного страхування медичної допомоги.

Більшість споживачів знають, що коли ви отримуєте більшу франшизу договір медичного страхування, ви будете платити менше, ніж якщо ви берете 0 франшиза план медичного страхування. Однак те, що більшість з них не знають, що збільшення ризик не те ж саме, як зниження ставки.

Через цю проблему помірної або високої франшизи медичного страхування громадян часто набагато вигідніше в порівнянні з нульовою франшизою плану. Підвищення вашого ризику по долару часто призводить до економії в більшій, ніж долар.

Швидше за все, ви можете купити поліс страхування здоров’я, дуже схожий на той, який ви в даний час платять за з великим податком. Якщо це правда, то це буде легко порівняти ваші варіанти.

Щоб визначити, якщо ви можете скоротити ваші премії, не підвищуючи ризик занадто багато, ви можете використовувати наступний процес. Спочатку розрахувати суму, яку ви збережете кожен рік з більш високою франшизи плану шляхом вирахування щорічних витрат на поточний план медичного страхування відходу від щорічних витрат на високу франшизу політики. Потім скласти, скільки додаткового ризику візьме на себе, якщо ви купуєте більше франшиза політики. Нарешті відняти падіння потенціалу в премії від кількості можливих додаткових ризиків. Викличте цю цифру ваш “чистий додатковий ризик».

Якщо вам подобаються чисті додаткові ризики числа, розглянути можливість придбання більш дешевої політики. Але перш ніж це зробити, зробити те ж саме вправу ще раз. На цей раз порівняти вашу нинішню політику з політикою, з ще більшим франшизою поліс медичного страхування.

Медичні страхові поліси, які сумісні з HSAs або медичні ощадні рахунки є найбільш економічно ефективні політики. Ці плани зазвичай мають більше франшиз і зниження витрат. Вони часто будуть платити за деякі профілактичні медичні витрати, навіть якщо ви ще не зустріли Вашої франшизи.

Це економії техніка не повинна бути використана тільки для зменшення вашого здоров’я ціни догляд страхування. Ви повинні також застосувати той же процес, щоб знизити ставки для страхування будинку і для інших договорів особистого страхування.

Збільшення вартості ваших акцій в тому числі Вашої франшизи і різання ваші страхові внески є перевіреним методом для отримання ваших ставок. Однак, є дві речі, які ви повинні бути в курсі.

Першим є те, що розумний, щоб триматися за премії, які ви економите за рахунок скорочення витрат. Підставляючи це гроші в банку, може допомогти вам у двох напрямках. Якщо у вас є медичні події, які не підпадають під ваш страховий план, частина цих грошей може бути використана, щоб покрити ваші витрати. Якщо у вас немає медичної страховки подій, ви можете мати кращий вихід на пенсію.

Друга полягає в тому, що франшиза не єдина частка витрат на медичне страхування. Часто два контракти з тим же франшиза може бути напрочуд різні. Інших великих акцій вартості, співстрахування і доплат.

При порівнянні політики в галузі охорони здоров’я догляд страхування, він платить, щоб дивитися на все, пов’язані зі страхуванням речей, залучених. Не зациклюйтеся на франшизи і забути про інших страхових питань.

Оскільки ціни на страхування піднятися вище, ми повинні отримати розумніші і приймати більш обгрунтовані рішення. Описані вище дії можуть допомогти вам знизити витрати на страхування і поліпшити вашу фінансову безпеку.