Страхування подорожей – 10 кращих порад

Страхування є однією з тих областей, які, як правило, неминучі, ви будете мати потребу в ньому в тій чи іншій формі десь уздовж лінії. Для більшості з нас, які тільки, трапляється щодня.

Однією з областей, завжди в центрі уваги, так чи інакше є страхування подорожей. Проте багато хто з нас все ще не впевнені, що це те, що нам дійсно потрібно, і з цією метою, багато хто з нас подорожувати без його щороку. Ось 10 кращих порад, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

1) Це поширений міф, що якщо взяти європейську карту здоров’я (E111) з вами, коли ви подорожуєте, ви будуть покриті за все, що йде не так. Це не той випадок. Карта просто там бути дано в лікарню, і т.д., в надзвичайних ситуаціях, щоб вони ставилися до вас (це як і раніше повинні бути з цієї причини). Ви як і раніше буде оплатити вартість усіх лікування ви отримаєте в приватній системі охорони здоров’я. З цієї причини свято страхування може мати неоціненне значення.

2) При зверненні за страховий поліс, ви повинні інформувати компанію про будь / усіх медичних умов ви страждаєте від, яким би малим або незначним вони здаються.
Це може виявитися те, що порожнечі вашої політики, якщо ви не робите. Ви знайдете це, швидше за все, збільшує вашу премію, але це варто того, щоб зберегти ваш поліс, дійсний.

3) При пошуку дешевого страхування подорожей, будьте обережні, щоб перевірити ви не втрачаєте на будь-які покриття, що вам потрібно, такі, як крадіжки, скасування свята / рейсів. Ви можете виявити, що деякі політики насправді занадто добре, щоб бути правдою, і покривають ваші витрати мінімум.

4) Якщо ви плануєте вирушити в подорож, яка може включати заходи, які можуть бути переглянуті, щоб бути небезпечним в страхову компанію, ви можете виявити, що не підпадатиме під самої політики. Вам потрібно буде знайти політика, спрямована на покриття для таких видів діяльності, тобто політики зимових лижних або страхової активного відпочинку. Якщо ви думаєте, альпінізмом, ви б аналогічним чином краще шукати політику піших туристів.

5) Більшість компаній пропонуємо одно-, багаторазового використання, сім’ї та річної політики. Якщо ви збираєтеся подорожувати лише один раз на рік у вигляді однієї людини або пари, він буде працювати більш дешевий, щоб подати заяву на отримання однієї страховий поліс поїздки. Однак, якщо ви будете подорожувати 2 рази або більше, мульти політики Поїздка допоможе вам заощадити гроші. Те ж відноситься до сімейної групи, знаходячи окремі політики буде дорого, вибір на користь сімейної політики, і ви заощадите гроші і, швидше за все, отримає кришку для дітей (до 18 років) безкоштовно.

6) Завжди перевіряйте ексцесів політику, яку ви обрали, більшість полісів засипали з ними і знайти політика з кращого або без надлишку в область, яку ви думаєте, відповідні розумно.

7) Важливо пам’ятати, щодо пункту / крадіжки страхування; якщо ви залишаєте цінні речі без нагляду / з уваги, ви не будете захищені.

8) важливо “не” є не допустити, щоб ваша відпустка пакет постачальника свято страхування для вас, як він буде працювати набагато дорожче в довгостроковій перспективі. Менш ніж за пару хвилин ви можете знайти набагато дешевша цитата на порівнянні сайту. Дослідження, проведені в Альянс та Лестер показав Великобританії відпочиваючих смітити грошима на 1,3 млрд. фунтів стерлінгів зі страхування мандрівників щороку, саме з цієї причини.

9) Важливо пам’ятати, що страхова компанія не буде платити за нещасний випадок, викликаний в той час як під впливом алкоголю або наркотиків.

10) Нарешті, в дослідження, проведеного інтернет-компанії Moneysupermarket.com було встановлено, що ви повинні переконатися, у вас є такі розміри кришки, як мінімум: Медичні витрати 2 млн фунтів, особистої відповідальності 1 млн фунтів, скасування £ 3000, £ 1500 багажі, готівкові 250 фунтів стерлінгів, 24-годинний лінії надзвичайних ситуацій і кришку за судові витрати і, нарешті, фінансова служба омбудсмена членства у випадку необхідності, щоб скаржитися.