Страхування подорожей – це необхідно для британського свята

Трохи більше місяця тому, мій друг і я вирішили відвідати красиве місто Единбург для нашого 5-річний ювілей. Ми живемо в графстві Дорсет, так що ми не хотіли, щоб провести весь час подорожі. Щоб створити додаткові проблеми, від нас самих, ми вирішили полетіти туди і використовували турагента організувати тижневу відпустку. Яке ж було моє здивування, коли я побачив додаткові £ 27,50 на кошторис для Страхування подорожей! Ми тільки збиралися в Едінбург, що не Піттсбурзі!

Я був ображений, що вони думали, що будемо настільки дурні, щоб отримати страховку для поїздки в межах Великобританії. У них є лікарні в Единбурзі, і це дійсно не дуже далеко. Але пізніше, за чашкою гарячого шоколаду, я поставив ще кілька думок у неї.

Свято лиха можуть статися в будь-якому місці, а не тільки за кордоном – так що я склав список того, що може піти не так реально:

· Один з нас може захворіти до йдемо, нас не було б вибору, окрім як відмовитися від поїздки. Рейс і готель були не підлягають поверненню, так що ми повинні були б заплатити в будь-якому випадку.

· Мій дід був хворий останнім часом, якщо він отримав раптом гірше, то я не був би в змозі піти на свято. Знову ж, поїздка повинна бути скасована.

· Будь-який з нас може бути викликаний в якості присяжних в будь-який час.

· Рейс затримуються і скасував весь час. Крім незручності, нам може знадобитися влаштувати одну ніч біля аеропорту.

· Все, що може трапитися з нашим багажем, авіакомпанії втрачають валізи весь час.

· Мій друг купив мені чудовий цифровий фотоапарат в якості подарунка, якщо я втратив його, це було б дуже дорого замінити.

Хвилиночку, а як же наш будинок і зміст страхового поліса? Б’юся об заклад, яка охоплювала б нас за втрату багажу або мою камеру, поки я був у Великобританії. Я виявив, що політики і читати дрібний шрифт. Ніяка така удача, тільки “особисті речі”, які були перераховані на політику не вважав, так що все в багаж не будуть охоплені, і я повинен був би зробити телефонний дзвінок, щоб отримати камеру включені в політику.

Я згадала щось ще – у нас було за 4 роки ніяких претензій знижку на нашу головну & Зміст політики. Якби нам довелося подати позов, ми не втратили б жодних претензій знижкою. Наша премія буде йти до небес після цього вони були вже досить високо, як це, в £ 305 на рік. Я зрозумів, що я дійсно повинен шукати більш дешеву Головна Зміст та політики під час оновлення, і пообіцяв собі зробити це в майбутньому.

Після дослідження я зробив до сих пір, я зрозумів, що 27.50 £ для подорожі політика була насправді не так вже й погано.

Я ніколи не був, щоб почивати на лаврах, хоча. Я, можливо, вирішив, що туристична страховка була гарна ідея, але це не означає, що я був готовий прийняти ціну, зазначену на турагента.

Я пішов онлайн, щоб отримати більше лапки. Перші два-три сайти, які я подивився на не могла дати мені те, що я хотіла, але 10 хвилин по тому, я вдарив золота. Я знайшов одну політику поїздка подорож для Великобританії, і це був хороший £ 10 дешевше, ніж цитати турагента.

Я читати дрібний шрифт, немає сенсу реєстрацією, не знаючи всіх фактів. Я був радий бачити всі крапки я перерахував були покриті.

Тепер виключень – все це було занадто добре, щоб бути правдою в кінці кінців? Уф – не потрібно турбуватися. Якщо свято було менш ніж в 25 милях від нашого будинку адресу або менш ніж за 2 ночі, то ми не були б покриті. Ніяка проблема там. В іншому випадку єдиним недоліком було те, що ми повинні були б заплатити £ 30, якщо ми повинні були зробити заяву. Досить ярмарок.

Щасливі з політикою, що я знайшов і з рішенням, що ми дійсно повинні страхування подорожей зрештою, я купив страховий поліс там і тоді.