Страхування подорожей – те, що в сумці

Якби вам довелося помістити цінник на вихідні сумку як ви думаєте, скільки це буде?
Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що середнє значення вмісту вихідні сумки сьогодні перевищує 1000 фунтів стерлінгів!

За даними дослідження, опублікованими в поштовому відділенні, жінки упакувати в середньому £ 1208 в їх сумках вихідні. Це включає в себе такі елементи, як дорогі складають сумки, фен і випрямляч для волосся.

Типовий пакети людини в середньому £ 862 коштує утримання, в тому числі: цифрові камери, MP3-плеєра та інших гаджетів вважається важливим. Обидві статі однаково погано, коли справа доходить до упаковки дизайнер одягу і взуття, і це може додати багато цінність для багажу зміст.

Це в середньому становить величину £ 1035 для типового мішок вихідні.

Проблема в тому, що більшість туристичного страхового поліса мають низький межа стелі, коли справа доходить до максимального значення окремих пункту. Наприклад, ви повинні упакувати свій ноутбук ви можете виявити, що ваше супровідний тільки простягається до £ 300 для будь-який окремо взятої позиції.

Ви можете дізнатися про болтах страхування для покриття дефіциту для особливо дорогих речей. Це те, що багато страховиків зараз пропонують по всьому спектру і дозволить вам заплатити додаткову плату за широким покриттям на конкретний пункт або повороту подій.

Прийняти за підсумками свято страхування британської громадськості все ще перебуває на тривожно низькому рівні, і багато відпочиваючі подорож без будь-якої форми кришки взагалі. Легко потрапити в пастку, думаючи, “я буду тільки виїхати на пару днів, я не потрібна ніяка кришка”.

Насправді існує стільки ж ризик, пов’язаний з коротку відпустку тривалістю як там з тривалого перебування. Багаторічний досвід британців крадіжку цінних речей з кожним роком – і без кришки вони стикаються з перспективою того, щоб виплатити, щоб замінити їх цінностями.

Коли ви дивитеся на перспективні політики необхідно враховувати наступне:

Кришка рівня для Вашого багажу і майна

Однією обкладинкою максимальне пункту

Чи збираєтеся не раз на рік, і якщо так, то ви б заощадити гроші при купівлі багаторазових політики?

Вам дійсно потрібно взяти кожному пункту ви зібрали? Складіть список і перевірте, щоб побачити, чи є щось, ви можете залишити позаду, то це також буде зручно якщо у Вас вкрали ваш багаж, як він буде діяти як на утримання.

Пам’ятайте, при пошуку кришку, щоб не виглядати так само, дешеве страхування подорожей. Очевидно, що ви хочете отримати гарну угоду і з трохи терпіння і рішучості, ви повинні бути в змозі знайти політика, який дає вам всі можливості, які бажають за конкурентноздатною ціною.

Після того як ви завершили ваше підготовку свята ви повинні зробити деякі остаточні перевірки, щоб мати адекватне покриття. Складіть список того, вміст для вашого вихідні сумку, і забезпечити ваші цінності, такі, як ювелірні вироби, які заховані в окремому відсіку мішок, якщо можливо, поки нічого тендітного ретельно упаковані і надійно.