Страхування подорожей – страхування для більш ніж 65

За даними дослідження, опублікованого Mintel, один з трьох домашніх тварин потребує несподіваний візит до ветеринара щороку. Це означає, що у вас більше шансів претендувати на вашого вихованця страхування, ніж на домашньому і зміст політики або навіть автомобіль вашої страховки.

Слово «несподівані» Тут важливо. Якщо ви шукаєте страхування домашніх тварин, щоб забезпечити прикриття для рутинних процедур, таких як вакцинація або гельмінтів, забудьте про це – політики, які роблять це так само рідкісні, як зуби курок! І ви не знайдете кришку на виборні лікування, такі як стерилізація, або. Це означає, що найбільш поширеними причинами для відвідування ветеринара є страховими випадками.

Але не забувайте, це ті несподівані візити, які, як правило, дорогі! Події в догляді за тваринами означає, що більша умовах можна ефективно лікувати і вартість екстреної допомоги, можуть бути жахливими. Кішка, яка сперечається з автомобілем могла коштувати £ 700, більше того, для лікування. Зрештою, серія X-променів може коштувати 400 фунтів стерлінгів і МРТ поставить вас назад £ 1000. Якщо Бастер бульдог розірвав зв’язки, що теж можна лікувати – але вартість? Не очікуйте, що зміна від £ 1500! Це серйозні гроші!

Оцінивши, що більшість причин для візиту до ветеринара є страховими випадками, що ми отримуємо за наші гроші?

Ну, страхування в цілому поділити на три типи. Перший обмежує вартість вимоги для кожної умови чи події, а другий обмежує загальний річний виплати, а третій і найдешевший варіант, обмежує виплати за стан і перестає кришку після 12 місяців лікування. Більшість буде зняти гроші з рахунку, якщо ви тварина помирає. І всі правила вам доведеться переплачуємо від претензій, як правило, від £ 50 до £ 100.

А вартість? Це залежить від того, який тип політики ви хочете, надлишок ви хочете оплатити, начебто вас є домашня тварина, його породи, його вік і навіть пост-код (ветеринари беруть більш високу плату в Челсі). Але в якості орієнтира, промисловості оцінка передбачає коштує від £ 30 до £ 200 на рік для кішки і від £ 50 до £ 500 за Buster.

Найкращий рада почати страхування, коли ваш вихованець молодий. Більшість домашніх тварин можуть бути застраховані вони після 8 тижнів, і ви зможете підтримувати страхування протягом свого життя. Якщо ваш вихованець в своєму середньому віці, коли ви хочете, щоб почати страхування, скажімо вісім або дев’ять для собаки, то це може бути важко отримати Варто кришку. Це тому, що існуючі методи лікування захворювань, будуть виключені з кришки і в будь-якому випадку, нова політика в цьому віці стає дорогим.

Отже, як можна знизити страхові внески? Іноді страховики дасть вам знижку, якщо ви тварина була ідентичності відколи й оптові знижки дійсно переможемо! Знижки широко доступні для вашого другого і наступних застрахованої домашньої тварини.

Тоді завжди є інтернет. Інтернет займає все більшу частку на страховому ринку і не дивно – його простий, швидкої і легкої. До того ж це, напевно, найдешевший шлях для всіх страхових вашої будь то ваш будинок, ваш автомобіль або домашня тварина.