Страхування подорожей – свято похмілля

“Тримайся” тих, у кого трохи стриманішим характером можна кричати на мене. “Не смоли нас всіх під одну гребінку, ми не всі такі”. Це може мати місце, але я впевнений, що є ще багато, хто може зізнатися, стає трохи напідпитку чи упереджених план чи ні, поки у відпустці. Давайте зосередимося на тих, хто свідомо мали намір мати трохи алкоголю паливі в той час як весело у відпустці.

Більшість з нас тепер розуміють, яку важливу туристичну страховку фактором може бути і витрат, які можуть бути понесені без нього. Хіба ми також розуміємо, що при питті надмірно поки у відпустці ми, можуть позбавити нашу політику? Ви можете бути одним з тих щасливчиків, один, який уникнути scrutinisation страховика і отримати виплату для лікування зламаною ногою і 3 переломом ребер отримані вами в той час як п’яний каменем вниз по сходах поза вас квартира. На жаль, для деяких страхових компаній дізнаються похибка шляхів ваших, і відмовити у виплаті за вашою заявою.

У деяких випадках страховики бути трохи більш пильними, особливо якщо ви будете присутні курка чи парубочий з великою групою того ж статі. Звичайно туристичними компаніями страхування знаю, що ви хочете, щоб ваше волосся в той час як за кордоном і чекати певну кількість споживання алкоголю і веселощів. Проблема малювання лінії на певному рівні, який це легше сказати, ніж зробити, коли спілкування з великою групою, як тиск з боку однолітків може бути дуже важко ігнорувати. У доповіді, опублікованій спостерігачем було заявлено, що 2 мільйони британців на рік виїжджати за кордон для парубочого і дівич-вечора. Ви бачите, як цей показник може турбуватися вашим страховиком.

Формулювання на вашій політиці може значно варіюватися від компанії до компанії, і я завжди радив би вам прочитати ваші документи ретельно перед подорожжю. Службу фінансового омбудсмена прийшов на допомогу багато туристів відмовилися страхової виплати після тільки споживають 1-2 напоїв і падіння фол аварії. Вони заявляють, що якщо заборона алкоголю не сформульовано чітко і сильно залежать від політики страховик повинен виплатити у цій ситуації. Очевидно, якщо ви випили надмірно мало цієї ради з регулювання може зробити.

Як вона коштує це дуже важко для компанії, страховку, щоб оцінити, скільки алкоголю ви споживали під час аварії без крові, які зазвичай не були прийняті. Це не означає, що ви повинні ігнорувати все, що ви тільки що прочитали в цій статті, а просто означає, що ви повинні бути обережні і пиття в те, що ви знаєте, щоб бути своя межа. Ринок страхових послуг постійно змінюється і крові, щоб визначити рівень алкоголю в крові може стати стандартною процедурою, щоб виключити цю причину аварії.

Пам’ятаєте, коли шукає дешеве страхування подорожей для вашого відпочинку; ціна це ще не все. Звичайно, чим більше у вас грошей в кишені, щоб витрачати на свято, тим краще. Не забудьте перевірити функції вам потрібно присутні на перспективної політики і не погоджуйтеся на це тільки тому, що ціна буде приваблива.