Страхування подорожей – незвичайна невдач

Про всяк випадок, вам не пощастило мати один з тих корисних друзів розповісти деякі з їхніх особистих історіях подорожі свято страхування, ми склали список деяких з найбільш незвичайних.

Мішок борт!
Людина була на триденну поїздку на борту невеликого прогулянкового катера в Таїланді. Як вони на зворотному шляху, багажні все було на палубі готові висадитися. Несподівано, моря стали надзвичайно грубо і човен була небезпека перекидання. Деякі швидке мислення місцевих тайських капітана і членів екіпажу запобігло катастрофу, але не перед всім човен багаж ковзнув за борт з одного остаточного страшно худий! Джентльмен які йдеться, тисячі фунтів відео техніки в його сумці, а також обручку він планував представити свою подругу на останню ніч їх свята. Але в той час його сумку відправився у водну могилу, його історії був щасливий кінець. Його туристична страховка заплатила за все, включаючи нове кільце, і вони жили довго і щасливо, з великим казці сказати! (Деякі з його нових друзів з поїздки, проте, який не набув свято страхування, не жили так добре.)

зупинити поліцію!
Нещасного туриста на поїздку на все життя в Ізраїлі, було нагляду свій власний бізнес, що перетинають дорогу. З нізвідки поліцейська машина рухається більше 80 км / год не прийшов мчить над перетином і вдарив його. У жаху глядачі спостерігали, як він був кинутий десять футів в повітря під час посадки на острівець безпеки. Дивом його травми були не небезпечні для життя, але він був у лікарні протягом тижня. Місцеві ізраїльська поліція були дуже швидкі в наданні допомоги в поліцію (сюрприз!), І його страхування подорожей заплатили за окрему кімнату, всі його медичні витрати і витрати на відрядження його назад в США. Два роки по тому, коли людина була повністю відновився він повернувся в Єрусалим, щоб продовжити свою екскурсію по місту – на автобусі!

Руки в повітря
Дві молоді друзі займалися альпінізмом через Південну Америку на свято річної перерви. Йдучи, всі їх UNI друзі в складчину, щоб купити їх деякі дешеві страхування подорожей. У хлопчиків був публічно оголосив, що вони думали, що це непотрібні витрати – але, на щастя своїх товаришів погодилися. Половина шляху у свої три місяці відпустки, хлопчики, які перетинають кордон з Белізу. Вони отримали таксі від кордону до Гватемали, щоб взяти їх в наступному місті. Коли таксі повз по сильно вибоїнах дороги, два озброєних людей в масках вискочив з придорожніх розмахуючи зброєю і стріляли в повітря. Вони зажадали водієві керувати таксі в канаву, і дременув з мішками хлопчиків. Через кілька годин штовхання, хлопчики і Водієві вдалося вибратися в машину і поїхали прямо в поліцейську ділянку. Завдяки передбачливості своїх друзів хлопчиків значні витрати, щоб замінити все було покрито на їх страхування подорожей – і вони жили почути безсмертні слова – “Ми ж вам казали”

Після укусу, двічі лякайтеся, три рази ….?
Це комбінація з кількох історій, але класичний приклад, що тварини дійсно буде кусати руку, яка їх годує! У той час як у сільських районах Індії, дівчина поплескала чудовий маленьке цуценя, який раптом на неї і вкусив її пальців і зап’ястя. Хоча це був не поганий рану, коли чотири дні потому стало відомо, що цуценя вкусив декількох інших людей, а потім померла – вона відразу взяла себе в найближчий великий міській лікарні для щеплення від сказу. Після кількох тривожних днів їй дали все ясно, і її страхування подорожей заплатив за її подорожі і медичні витрати, в тому числі антибіотиків.

У Таїланді чоловік зупинився, щоб погладити мавпочку місцевого людини на повідку. Людина передав мавпа в міцні обійми, і, як розташований у руки туриста раптом виявилося хибним і взяв великий шматок з його обличчя! Сказу, антибіотики і деякі незначні операції пізніше, чоловік повернувся до Великобританії, щоб подати досить великі претензії на його страхування подорожей.

На “Прогулянка з левами” тур в Зімбабве, літня жінка не могла не досягнувши руку, щоб погладити голову молодого левеняти – хоча їй сказали не робити цього. Дитинча підняв голову і зловив її за руку своїми зубами. Дванадцять стібків і ночівлею в лікарню пізніше, жінка був так вражений, що вона перервала плани її подорожі. На щастя, її страхування подорожей заплатив за її польотом лікарні і витрат, і вона повернулася додому, щоб продовжити своє сафарі в міський зоопарк!