Страхування подорожей – мені потрібно страхування для відпочинку у Великобританії

Минулого тижня моя дружина і я замовили два центри відпочинку на шотландських островах. Сім днів на острові Скай, а потім парою до Steornabhagh протягом наступних семи днів на острові Льюїс. Чудові краєвиди, багато прогулянок і маси тиші і спокою.

Ви могли б підірвали мене, коли мій місцевий турагент передбачалося, що я хотів туристична страховка на додаткові £ 27,50. Не на вашому Неллі Блокування Несс чудовисько, подумав я. Кому потрібно страхування подорожей для відпочинку в Британії? Національна служба охорони здоров’я є безкоштовним і в надзвичайній ситуації, мій син міг під’їхати і принести нас додому.

Пізніше в спокійній обстановці моїй вітальні я подумав …………..

Свято нещастя не відбутися тільки за кордоном. Так що з моїм песимістичним капелюх, я звернув увагу на ризики:

Деякі Роттер може вкрасти наш багаж

Минулого тижня я купив всі співають і танцюють цифрову камеру спеціально для поїздки. Отримав його в Інтернеті. Я міг втратити її, поки далеко.

Якщо будь-якого з нас були госпіталізовані ми не хотіли б, щоб висадили на Скай. Ми хотіли б передати нашу місцеву лікарню в Уорікшір.

Батьки моєї дружини стають на. Не дай Бог, але я повинен був би скасувати свято, якщо щось трапиться з ним якраз перед ми повинні піти.

Один з нас могли б бути прийняті, перш ніж ми погано відходять, і ми будемо змушені скасувати. Як поромів і готелі були, що не підлягає скасуванню, ми втратимо все, що ми заплатили.

Там може бути основним затримки на пором, що йде до острова Льюїс. Крім того незручності, ми повинні організувати додаткові ночівлі на острові Скай.

Один з нас може бути викликаний в якості присяжних.

Тоді він ударив мене. Якщо я проводили відпустку в Британії, мій існуючий будинок і зміст політики може охоплювати мене за втрату моєї камери або багажу. Я викопав політичний документ. Пощастило, що я зробив. Я був застрахований тільки на “особисті речі”, якщо вони були перераховані, і, як я тільки що купив мій цифровий фотоапарат я не повернувся до включивши його в список цінних предметів на моєї політики.

Інший аспект вразив мене. Я втрачу мою ніяких претензій знижку, якщо я зробив свято пов’язаних претензії на мій домашній і зміст політики. Це не було б гарною ідеєю. У мене є десятирічний стверджує безкоштовна запис, яку політики і вона як і раніше коштувала мені 310 фунтів стерлінгів на рік. Я накидав ще одну записку – пам’ятаєте, коли політика приходить до оновлення, якщо я міг би отримати його більш дешевий в Інтернеті.

В даний час туристична політика в £ 27,50 за шукала стоїть в кінці кінців.

Тепер моя дружина каже, що я начебто старого Флінта шкіри. Так що продовжуйте в тому ж зображення! Я знаю, повернутися в інтернет і перевірити політики турагентів в £ 27,50. Це конкурентоспроможним?

Не всі веб-сайти я займався серфінгом могли запропонувати мені єдину політику подорожі поїздки для відпочинку у Великобританії, але і протягом десяти хвилин я знайшов те, що я хотів – і заощадити більше 10 £!

Часу для вивчення дрібним шрифтом, щоб підтвердити, що я був кришку я хотів. Відмінно, всі ризики я відзначив були покриті. Страховик б навіть виплатити £ 30, якщо мій пором був затриманий на строк до 12 годин, а потім дати мені можливість скасувати свою поїздку на острів Льюїс і отримати свої гроші назад.

Тепер, що б їм не платити? Я не охоплені, якщо моя відпустка був протягом менше двох ночей і мій готель був менше 25 миль від будинку. Я також мав зустріти перші 30 фунтів стерлінгів від будь-яких претензій. Здавалася справедливою до мене.

Таке рішення було прийнято. Просто введіть дані моєї кредитної картки, і я був застрахований в один клік.

Душевний спокій відновлені!