Страхування подорожей – кілька угод протягом більш ніж 65

Нарешті ви на пенсію. Прийшов час, щоб розслабитися і випробувати повільний темп життя. Навіть насолоджуватися місці садівництва. Але не всі з сьогоднішніх сучасних по 65 чув повідомлення! Пенсійні приймає новий поворот.

Менше повільний темп життя і підставити струминне по всьому світу! Міжнародні поїздки для пенсіонерів тут і процвітає!

Це все результат підвищене почуття пригод і бажання експериментувати, в поєднанні з великою кількістю грошей в кишені. Дешевше авіаквитків також допомогли! Навіть круїзи, як тільки територія серйозно багатих і знаменитих, стали доступними. Втеча в Антигуа і два тижні на Канарських островах або на вихідні в Стокгольмі тепер твердо стоїть на більш ніж 65 Подорожі графіком.

Тоді муха палички в бочці меду. Пошук економічні страхування подорожей, коли ви старше 65 років не так просто. Страхові компанії визнають, що у людей є здоровий спосіб життя і живуть довше, і на знак визнання страховики пропонують набагато більше продуктів для старшого ринку. Але страхування подорожей, більш ніж 65 як і раніше стикаються з непомірними премій.

Премії ракети як ви стаєте старше, і якщо ви шукаєте річний поліс протягом тривалого відпустки або серію свят, проблема стає знаходження політики на всіх, а не просто знайти найнижчу ціну.

Дилема обертається навколо витрат на медичні вимоги, які відчувають страховиків. Більше 65 є набагато більш схильні зробити медичні вимоги і претензії розміром набагато вище середнього теж. На цьому, за повідомленнями Зрілі туристи втрачають менше багажу – але ці заощадження врівноважується тим, свої речі, може піддатися коштує дорожче.

У результаті виходить, що навіть якщо ви здорові, найнижчі ціни, річний поліс для більш ніж 65 може коштувати £ 1000 на людину – що може бути більше, ніж вартість самого свята. Зіткнувшись з цими звинуваченнями, рішення купувати окрему політику для кожної поїздки. Але навіть з гарною історії хвороби, вартість страхування 3-тижневу відпустку на півдні Франції починається близько £ 65, і піднімається надзвичайно для направлення в Америці і подальші поля.

Який же вихід? Ви рекомендували, щоб навколо магазину. Ваш турагент може запропонувати цитату, але не вистачати його руку, поки ви не отримали конкурентоспроможними цінами. Ви майже напевно знайти набагато дешевшу альтернативу через серфінгу в Інтернеті і покупки онлайн.

Але не прийняти остаточне рішення тільки на основі вартості. Завжди перевіряйте дрібним шрифтом. Деякі туристичні політики будуть страхувати вас на термін до 21 днів, інші до 31 днів або 45 днів. Деякі політики буде охоплювати тільки вам, якщо ви зупинилися в забронював житло, а не на відпочинок з друзями або родичами. Нічого доброго для відвідування родичів в Новому Південному Уельсі! Тоді ви повинні переконатися, що у вас є адекватне покриття для медичних і лікарняних витрат і не шкодують коней – думати про високу фігурою і потроїти! Ви будете вражені, наскільки дорогим якістю медичної допомоги, можуть бути, поки ви перебуваєте за кордоном. До речі, дуже важливо, що ваш страховик буде літати Вас додому до Великобританії, якщо ваші вимоги медичного стану. І не забувайте порівняння ексцесів вам доведеться платити по кожному страховому випадку. Нарешті, перевірте, що політика платить прямі медичні витрати в лікарню, а не Ви платите перший і того, щоб повернути.

І ось настає дійсно хороший біт – струмінь і насолоджуйтеся!