Страхування – перевірити факти

Це приголомшливий факт, що майже половина людей у ​​Великобританії не мають форми страхування життя, багато хто не має страхування домашнього майна і у багатьох є тільки мінімальний рівень страхування автомобілів. Цей дивовижний факт був розкритий недавно одна з найбільших компаній в світі страхування.

Якщо ви один, не мають утриманців, без боргів і без турбот, то, очевидно, страхування життя не спаде високою у вашому списку пріоритетів. Для решти з нас, має бути багато сімей, які там були б у реальній проблемі повинні годувальником сім’ї минуться.

Для будинків, будівель страхування часто потрібно зроблені іпотечних компаній, але зміст часто залишаються незастрахованих, щоб заощадити гроші. Це може бути дуже ризикованим, у випадку великого події, наприклад, пожежа.

Це сумний факт, що це могло статися. Добре, ми всі знаємо про літній родич, хто курив протягом сорока років, лається на ТОЙ віскі, щоб змусити їх піти ранком і ніколи не було хвороби дня в їхньому житті. Ми також, напевно, знаєте двоюрідний брат, який загинув в автокатастрофі, залишивши дворічного малюка і вагітну дружину. Нещасних випадків і хвороб є нещасні, а іноді і дуже сумний факт життя.

Можливо, ви не розумієте механіку страхування життя? Навряд чи це предмет, який отримує за вечерею обговорювали. Видно, як нудно і може бути загадкою, кажуть про «перспективу це і термін, який, все життя” та інші заплутані терміни точно не займатися вашою увагою. Відсутність інтересу може пояснити апатію, але будь ласка, принаймні, думати про це.

Страхування життя може бути не так дорого, як ви боїтеся, і ви ніколи не будете знати, що вартість буде, якщо ви не обійти, щоб перевірити його. Страхування життя в нормальних, стандартних ставок є розумним. Проте, спостерігається зростання в останні роки у людей, що мають платити завантажених премій. Якщо ви здорові і здорові, все в порядку. Якщо ви не, це коли більш високі ціни можуть удар дюйма

Заявки на життя кришка дуже всеосяжний і деякі умови, які раніше були вкриті з використанням стандартних умов можуть в даний час привертають більш високі страхові внески. Ви, можливо, діабет або проблеми з серцем, наприклад, і оцінка буде зроблено на тому, як це може вплинути на ваші платежі.

Для молодшої, здорової людини, це час, щоб отримати страхування життя на місці. Оскільки Ви стаєте старше, можуть виникнути проблеми і як тільки ви досягнете середини 60-х було б вкрай важко отримати кришку.

Не дозволяйте заяві на страхування утримувати вас. Форм може бути довгим і складним, але якщо вам пощастить, ви будете в трохи менше однієї третини людей, які дадуть негайного рішення та пропозиції по страхуванню життя. Для інших, можуть бути затримки. Там можна було б ще питання, які потребують відповіді і, можливо, медичний огляд влаштувати. Результат може бути тижнів очікування, перш ніж ви обізнані про вартість премій. Будемо сподіватися, що остаточна цифра буде доступним і ви можете отримати йти вперед і вступити до лав страхувальників.

Для політика страхування автомобіля, що дуже важливо, щоб зрозуміти рівень страхової виявляється. Краща страхова не завжди найдешевша страховка. Переконайтеся, що ви отримаєте хороше покриття цінністю і чекати платити справедливу норму для кришки з поважної компанії.

Страховики прагнуть виправити недавнє падіння числа незастрахованих людей. Вони стверджують, що премії нижче, ніж вони коли-небудь були. Методів оцінки ризиків поліпшуються, і вони обіцяють вдосконалену, більш простий маркетингу їх виробляє.

Інтернет знижки знизили вартість премій. Інтернет-брокер проведе вас через весь процес і запропонує вам ряд варіантів для задоволення ваших потреб. Вони повинні мати відповіді на всі ваші питання і бесіду з ними поставить вас на правильний шлях.

Заради своєї сім’ї, зробити це ваш пріоритет, щоб отримати, що рада і захистити своє майбутнє. Ви ніколи не пробачить себе це вам не вдалося – чи не так?