Страхування остерігайтеся універсальної життя людини-малого бізнесу

Постійне страхування таких як все життя, Універсальна Життя, Акції-індексовані Універсальна Життя і змінним Універсальна Життя регулярно позиціонується як ідеальний засіб виходу на пенсію або новий спосіб створення багатства. На цьому тижні я буду піддавати помилок цих аргументів. Перш за все, я вважаю, що необхідність страхування життя повинні бути виконані найбільш економічним способом. З універсальне страхування, страхування життя, де поєднується з інвестування, ви в кінцевому підсумку платити занадто багато для страхування, одночасно отримуючи занадто мало інвестицій. Це найгірше з обох світів.

Термін страхування дозволяє придбати страхування життя потрібно за нижчою ціною, даючи Вам гнучкість і контроль над своїми інвестиціями. Універсальний політики зайво заблокувати вас сюди ти змушений платити високу щорічну премію. Наприклад, річна премія по мільйону доларів універсальної життя для здорового, 45-річного некурящих чоловіків становить близько $ 8000. Це $ 8000 щороку — для іншої частини його життя. З іншого боку, щорічні премії за мільйон доларів 20-річний термін страхування складає близько $ 1400. Ця різниця в розмірі 6600. З універсального страхування, більша частина цієї додаткової премії будує грошової вартості поліса. Але через адміністративних та інших зборів, передано в ваш грошову вартість щороку зменшується.

До речі, був вашим агентом згадали, що є спосіб купити без навантаження універсального страхування життя? Страхові агенти рекламують універсальний політики як прекрасний інвестиційний інструмент. Це не так. Більш високий прибуток, безумовно, може бути знайдений в іншому місці. Багато з цих політик, розрахованих на людей у ​​розквіті років заробляти, більшість з яких є підвищення їх сімей. Ці інвестори зароблять набагато більшу віддачу від перших виплат за своїми боргами. Це гарантований дохід, в розмірі до 20% від боргу по кредитній карті. Для тих, без боргів, будь-які додаткові гроші у них є краще використовувати для 401Ks, МРК, і т.д.

Податкові пільги значній мірі сприяли як основна перевага універсальних страхових підозрюю, а також. Це правда, що гроші витягають з цих політик для виходу на пенсію витрати не обкладаються податком, але це тому, що ці гроші насправді кредит. По суті, ви запозичення власних грошей. І так як це кредит, він повинен бути повернений. Якщо ви тримаєте політику, поки не помреш, частина з нагоди втрати годувальника використовується для погашення кредиту. Якщо ви здаєтеся, що політика, грошова оцінка використовується для цієї мети. Раптом, що гроші не оподатковуються. Так само, як ви, можливо, доведеться платити податок на приріст капіталу при продажу вашого будинку, вам доведеться платити податки на суму грошової вартості, яка більше, ніж сума, яку заплатив у вигляді премій. Останній з усіх, ви повинні бути інформовані про величезні фінансові агенти мають стимул у продажу універсального страхування життя. Комісій з універсальне страхування становлять 70% або більше від премії за перший рік, то 5% від премії щороку після. Один з найбільш кричущих продажів тактика, використовувана для сприяння загальному політику в якості інвестицій є те, що ви повинні прийняти капіталу з вашого будинку і «Інвест» його в універсальний поліса страхування життя. Аргументом є те, що ваш будинок справедливості є активом, який слід використовувати, не залишається в сплячому стані.
Податкові пільги також розхвалювали – передача не обкладається податком, зростання не обкладається податком і розподіл не оподатковується! Це потрійне рецептура, кажуть вони. Не попадайтеся на цю пастку. Чесно кажучи, ті, рекомендувати його повинні втратити свої ліцензії. Аргументи на підтримку цієї схеми всі дим і дзеркала.

Податкові пільги є підробленими, ви втрачаєте контроль над своїми грошима і агент отримує великий жирний день оплати. Чи не буде прибуток, що Ви очікуєте. Велику частину часу ви будете в кінцевому підсумку платити більше відсотків по кредиту справедливості вашого будинку, чим ви будете робити в політиці. Розподіл не обкладається податком, але всі смертні посібників, виплачуваних на поліси страхування життя не обкладається податком. Таким чином, ви можете залишити справедливість у вашому домі, купити терміну життя політика і мають ті ж оподатковуються розподілу вигоди.