Страхування – огляд

Було б справедливо сказати, що в ці дні ви можете організувати страховий поліс для майже кожної можливості. Найбільш поширені страхові поліси, які люди приймають буде включати в себе страхування будівель, зміст страхування, страхування життя і критичних охоплює хвороба.

Інший поширений страховий поліс, що багато домовласників вирішили виймають, Іпотечне страхування оплати захисту (ІПМТ) – цей тип політики може покрити ваші виплати іпотечного кредиту за період часу, у разі аварії, хвороби або безробіття.

страхування будівель

Кожен іпотечний кредитор зажадає від вас є поліс страхування будівель на місці, коли виймаючи іпотеки.

Якщо ви є власником власності (будівля та земельна ділянка, що він стоїть на) це ваша відповідальність, щоб влаштувати це страхування. Якщо ви є орендарем, то ви повинні переконатися, що ваш фрігольдери влаштувала кришку від вашого імені. Вона є спільною для орендарів платити за цю політику там щорічні платежі управління резеш.

До тих пір, поки у вас є іпотека на свою нерухомість, то кредитор буде інвестовано інтерес в ньому теж. Кредитор тому буде дуже зацікавлені, щоб переконатися, що у вас є свій майном, зазначеним у випадку пожежі, осідання або важкий шторм.

Ви можете вирішити, організувати покриття самостійно або через вашого іпотечного кредитора, в будь-якому випадку ви, можливо, доведеться представити докази, що у вас є достатній політики. Більшість кредиторів не наполягатиме, щоб ви берете Обкладинка для вашого будинку, хоча це, як правило, дуже рекомендується.

зміст страхування

Дуже часто для організації комбінованих будівель і зміст страхового поліса – більшість провайдерів пропонують викласти політику таким чином. Якщо ви коли-небудь знадобиться, щоб зробити заявку, ви отримаєте вартість заміни пошкоджених товарів від вашої страхової компанії – часто з надлишком, хоча це погодився, перш ніж приймати з політики.

Оцінки вашого майна повинна здійснюватися до подачі заявки на Зміст Заголовна щоб переконатися, що ви не застрахований в недостатній мірі або більше застраховані. Деякі політики вмісту страхування буде пропонувати нові в обмін на старе покриття, тоді як інші можуть запропонувати просто готівкою – вирішити, який найкраще підходить вам перед його застосуванням. Більшість людей воліють нові в обмін на стару політику, оскільки це буде гарантувати, що вони отримують точні заміни або навіть оновлену версію втрати товарів. Таким чином, ви не будете мати клопоту по магазинах навколо для того, щоб купити нову.

Є певні чинники, які можуть зменшити зміст страхування премії такі як наявність охоронної сигналізації в місці, маючи пожежна сигналізація встановлена ​​і навіть живуть в області спостереження за оточенням. Існує безліч постачальників зміст страхування навколо, від традиційних страховиків банки та супермаркети – завжди по магазинах навколо для кращих кришку.

іпотечний платіж страхового захисту (ІПМТ)

Іпотечний Оплата страхового захисту може забезпечити прикриття для ваші щомісячні виплати іпотеки в разі аварії, хвороби або безробіття. ОВПВ включає в себе комбінацію страховки проте це можна розташувати тільки один тип кришки. Наприклад, ви можете просто виявити бажання безробіття кришку, якщо ви вже покривається за рахунок роботи для нещасних випадків і хвороб. .

У той час як близько 60 відсотків нових іпотечних позичальників вивезти ІПМТ, тільки одна третина всіх позичальників є ця страховка – це може бути пов’язано на основній частині до ціни самої політики. Як і всі інші страхові поліси, він платить близько магазину. Є навіть деякі іпотечних угод, які будуть мати вільний ІПМТ включений, проте, це тільки зазвичай покривають ви протягом шести місяців до року.

Знову ж, з усіма страхових полісів важливо робити регулярні огляди або ваше супровідний для того, щоб переконатися, що ви не застрахований в недостатній мірі або, що ваша політика не закінчився. Всякий раз, коли ви збільшуєте розмір іпотеки шляхом Remortgage, вам також необхідно збільшити рівень ІПМТ, щоб відобразити його.