Страхування не до буму уряд грає зіпсувати

З кредитна криза, нарешті, повільно перетворюється до своєї природної смерті, страхування як галузь з нетерпінням чекає, щоб не оговталася від ударів він страждав в часи кредитної кризи. Тим не менш, джерело відновлення ліквідності і незважаючи на те, що рівні в індійської економіки покращуються, вони ще не досягли того рівня, коли вони можуть поширювати забезпечених почуття конкретного бізнесу або приватної особи. Це сектор, який бореться з недостатнім рівнем ліквідності, які не змогли підтримати його повернення бізнес-планів і стратегій.

На глобальному фронті, галузі страхування прийняло нещадні побиття від рук кризи ліквідності. Індія теж бачив деякі провали в останній час, але ситуація ніколи не впали до рівня, як гірше, так як, що спостерігав в Англії і Сполучених Штатах Америки.

Тим не менш, зараз, коли ситуація повертається до нормального життя, це борг індійського уряду, щоб забезпечити адекватну платформу для страхових компаній, щоб зміцнити свою владу і відновити свої позиції в економіці. Для цієї мети «розголос» є здоровим вибором. Але для інформації читачів, будь-яка компанія, що займається в страховому бізнесі не може організувати ліквідності на громадському, якщо він не знаходиться в десяти або більше років компанії.

Такі компанії, як ICICI Lombard Reliance страхування та медичного страхування, з усіх сил намагаються знайти місце у зв’язку зі згаданою вище проблеми. Ці компанії роблять відмінний бізнес перед рецесією прибув до Індії. Тепер дане правило-книзі йдеться, що промоутери не може володіти більш ніж 26 відсотків від загальної частки у разі, якщо фірма індійського походження, і якщо є випадок, коли вони (засновникам) зайняли більш встановленого терміну можна тільки обрізати вниз свою частку-холдинг тільки після того, протягом десяти років з дати початку операцій. Справжнє відношення капіталу додавання 74:26.

Тим не менш, на цей раз провідні гравці на ринку, такі як страхування ICICI Lombard, повертаючись у вищу лігу забере багато. Але завдяки цьому правилу, ліквідності вимоги ніколи не буде таким чином зустрілися, залишаючи ситуацію в більш-менш таким же чином.

Для тих, хто не в змозі зрозуміти логіку повторюваних запитів кредитних ресурсів, ось зручний факт. У перші роки, будь-якої страхової бізнес потребує послідовному вливання ліквідності для виконання втрат і для підтримки своєї експансіоністської програми. Але з заданим відношенням 74:26 на місці, структур, як Reliance здоров’я страхова компанія і багато інших стикаються з труднощами, так як індійська промоутери не можуть вкладати такі величезні обсяги коштів знову і знову в той час як іноземні імена прагнуть набіг на ринок з їх фонд басейнів.

Цікаво, що якщо іноземні партнерства дається дозвіл на час стану, воно може побачити приплив величезних коштів за допомогою прямих іноземних інвестицій, які знову можна було керувати за Публічна пропозиція акцій. Таким чином, десять-річного правління в усіх відношеннях повинні бути скасовані, і це обов’язок SEBI (з цінних паперів і бірж Індії) і регулюючий орган, IrDA (страхування регулювання розвитку), щоб розібратися в цьому питанні і вирішити його по-хорошому.

Таким чином, якщо уряд хоче гравці, як ICICI Lombard Страхування і Reliance медичного страхування оговтатися і знову розпалити індустріальної сцени, це, звичайно, доведеться покінчити з десяти-річного правління.