Страхування необхідно як 1 велосипед вкрадений кожну хвилину

Дослідження показали, що майже півмільйона велосипеди крадуть щороку у Великобританії. Це працює, як один велосипед вкрадений кожні 65 секунд, майже один раз на хвилину.

У столиці найбільш постраждалими місце з чотирма з топ десяти найвищих зон ризику знайдені в Лондоні.

Середня вартість заміни вкраденого велосипеда вище, ніж деякі можуть очікувати, в £ 337. З частотою крадіжок велосипедів в цій країні і високої вартості заміни вкрадений велосипед, страхування є те, всі велосипедисти повинні розглянути.

Якщо ваш будинок пограбований, ваш зміст страхування може покрити ваші велосипед, але можуть бути корчі. Деякі політики буде охоплювати тільки до певної ціною, так що якщо у вас є особливо дорогі велосипеді ви повинні розглянути велосипед страхування.

Також, якщо ваш велосипед вкрадений за межами вашого будинку, то малоймовірно, що ваш зміст страховка покриває вашого велосипеда. Враховуючи, що 95 відсотків крадіжок велосипедів зроблені за межами будинку, індивідуальне страхування велосипеда є хорошою ідеєю.

Галіфакс страхування виявив, що навіть якщо ви замкнути ваш велосипед, коли ви знаходитесь поза і близько, цього може бути недостатньо. За їх даними, 86 відсотків всіх вкрадених велосипедів були замкнені, коли вони були вкрадені.

Галіфакс глава андеррайтингу Девід Рочестер каже: “Ми шукали в частоту крадіжка велосипеда вже кілька років і до цих пір ми не бачимо жодних ознак зниження цього злочину. Ми закликаємо всіх, хто відчуває крадіжка велосипеда повідомити про це в поліцію, в іншому випадку вони могли упустити можливість зробити заявку “.

Галіфакс є кілька порад, щоб звести до мінімуму ваші шанси на ваш велосипед вкрадений. Вони рекомендують використовувати для велосипедів при блокуванні вашого велосипеда і по можливості блокування вашого велосипеда в добре освітлених місцях.

Вони попереджають, що при збереженні вашого велосипеда на вашу власність або коли він не використовується, щоб зберегти його або замкнені всередині вашого будинку або зовні будівлі. Переконайтеся в тому, що скрізь, де ви зберігаєте свої велосипед, двері завжди замкнені.

Галіфакс рекомендую використовувати загартованої сталі типу U-замки, як прості блокування кабелю легко ріжуться протягом декількох хвилин. Інші пристрої безпеки, такі як анти-монтировку пристроїв, які охоплюють проміжок між велосипедом і об’єкта, вони захищені, попередження злодієві вставивши інструмент в порожнечі і цікавих або скручування велосипед безкоштовно.

Щоб захистити вас у випадку, якщо ваш велосипед вкрадений, це гарна ідея, щоб зареєструвати свій велосипед в одному з агентств велосипед власності, що робить його більш важким для злодія, щоб продати.

Ультрафіолетової ручкою маркер, щоб написати свій поштовий індекс на рамі допоможе поліції визначити ваш велосипед, якщо він вкрадений, і повернути його до вас.

Якщо ви запишіть назву моделі та серійний номер велосипеда, ви будете озброєні з усіма подробицями, які поліція необхідної для їх спроби знайти свій велосипед.

Фотографувати вашого велосипеда і підтримки відома Додатково буде гарантувати, що ви можете довести, який велосипед був вкрадений і отримає точні виплати від вашої страхової компанії.