Страхування ненависників анонімних

Доброго дня, мене звуть Кріс, і я ненавиджу страхування. Мій батько ненавидів страхування, перш ніж мене, і для всіх я знаю, його батько. Детальніше … Вид сімейної традиції я вважаю. Мене є страховка для мого будинку, страхування для мого автомобіля, страхування життя, страхування для мого судна, страхування для моїх дітей, страхування для мого здоров’я, страхування для моїх зубів, страховки для рецептів, страховки для банківських кредитів та страхування , коли я подорожую. Ось це так! Це диво, у мене немає страховки для страхування. Не смійтеся, я впевнений, що я десь чув, що є страховою компанією, яка страхує інших страхових компаній. Хтось повинен робити знищення результатів все це. Єдине страхування у мене немає в ці дні, є страхування домашніх тварин. Тільки тому, що ми не є домашня тварина, і діти лобіювання, на цьому фронті.

Чому ми ненавидимо страхування так?

Всі ненавидять страхування, тому що вона завжди відчуває, як ми ніколи не отримаємо нічого натомість за це. Зазвичай, коли я купую щось, я добираюся, щоб вийти за двері з ним, або чути, або бачити, або просто насолоджуватися цим. Страхування не робить нічого подібного. Це, звичайно, здається досить односторонньої угоди. “Спасибі за перевірку Пан Кемпбелл. Так, і про всяк випадок, ми будемо приймати трохи більше в наступному місяці, і місяць після і місяць після цього. Мати гарний день.” Великий, я думаю. І я можу отримати, щоб насолодитися нічого для написання цих перевірок. Ні, але не хвилюйтеся, ваші дуже надійно застраховані зараз. Мене пересмикує, просто думати про те, скільки я витратив на страхування протягом багатьох років. І, відчувати себе ще гірше, коли я думаю, як мало страхових компаній фактично виплачений мені. Озираючись назад, здається, що просто дуже погані інвестиції. Я відчуваю, що я купував акції у всіх цих поганих компанії протягом багатьох років, що просто продовжувати йти банкрутом. Найбільша афера все, в тому, що більшість людей, які купують страховку, параноїдально насправді файл страхового відшкодування, так як їх ставки значно посилиться. Не кажучи вже про те, що всі раніше про так доброзичливий персонал страхової компанії ставитися до вас як прокажений, який просто втік за їх цуценя три рази, і вкрали всі їхні діти Хеллоуїн цукерки.

яка ваша найглибший страх?

Ми всі хочемо гарантій, ми всі хочемо знати, все буде в порядку. Ми сподіваємося, що все залишається статус-кво, і їх немає серйозних збоїв в нашому житті. Це те, що страхові купує. Душевний спокій. Захист від невідомих. Порятунок від катастрофи. І коли він працює, це здорово. Страхування є своєрідною соціалістичної роду речі. Всі фішки в трохи, щоб захистити нещасних. І це добре. Я відчуваю себе краще, якщо я думаю про своє страхових премій врятувати когось ще з життя змінюючи катастрофи. І в мені оптиміст вважає, що це те, що дійсно відбувається в більшості випадків. Це коли страхові компанії відмовитися від виплати для людей, які справді її потребує, дратує мене найбільше. Особливо, коли це робиться просто набивати кишені акціонерів і жадібні генерального директора. Це дійсно не те, що страхування є для. Отже, бути розумним з вашими покупками страхування, і пам’ятайте, ми всі в цьому разом.