Страхування легко керівництво для споживача

Для більшості з нас, страхування є відношення любові-ненависті. Ми ненавидимо платити за премії, але любов, які мають право вид покриття, коли це необхідно. Ми розуміємо, що важливо мати страхове покриття, але тільки думка про контакті різних страхових агентів, або вивчення різних планів страхування, можуть бути не тільки страшним досвідом, але неймовірно величезним. Знаючи, які види страхування є в наявності, і переконавшись, що у вас є правильний охоплення потреб вашого життя є завданням, яка повинна бути ретельно вивчені.

Використовуючи наступні пропозиції, чи є ви новачком або ветераном покупця страхування, допоможе вам приймати важливі рішення страхового покриття. Перше і найголовніше, це задати собі питання, який вид страхування мені потрібен? Існує авто страхування, щоб захистити себе і інших, коли за кермом. Охоплення здоров’я життєво важливе питання для вирішення, а також страхування життя, інвалідність і довгостроковій медичної допомоги. Якщо у вас є будинок, ви повинні захистити ваш найцінніший володіння з домовласників страхування. Є багато видів страхування для кожної з категорій, згаданих. Задаючи правильні питання може зробити все різниця у прийнятті рішення про політику, який вам підходить найкраще.

автострахування

Авто страхування потрібно в більшості держав. Ви не можете бути зобов’язані нести повне охоплення, який включає в себе зіткнення, всеосяжного і медичне страхування, але ви повинні мати при страхуванні відповідальності. Відповідальність є основою будь-якої політики страхування автомобілів. Якщо ви знаходитесь в провині в результаті нещасного випадку, страхування відповідальності ваші платитимуть за тілесні ушкодження і витрати майновий збиток, заподіяний іншим в аварії, в тому числі ваші юридичні рахунки. Однак, якщо ваш транспортний засіб пошкоджено, за рахунок ремонтувати його не покриті, не маючи повного охоплення політики. Зіткнення, всеосяжного і медичного страхування є на вашу користь. Зіткнення платитиме за ремонт вашого автомобіля, в той час як повне охоплення буде платити за пошкодження вашого автомобіля, що не були викликані автомобільної аварії. Медичне страхування платежів буде платити за вас і ваші медичні витрати пасажира після аварії. Це покриття буде платити незалежно від того, хто винен.

Зіткнення освітлення, як правило, найдорожча частина політики, ви можете вибрати більш високу франшизу, скажімо, $ 500 або $ 1000, і зберегти ваші витрати премії вниз. Якщо у вас є нові автомобілів и мати заставне утримання проти цього, кредитна організація вимагатиме, щоб у вас є повне охоплення. Працюючи з професійною страховий агент, агент зможе дати вам багато економія пропозиції, які ви могли б скористатися, щоб знизити ставки, і ще дати вам покриття вам потрібно.

медичне страхування

Медичне страхування є одним з найбільших витрати, які ми стикаємося сьогодні. Навчання собі про різні типи медичного страхування доступні допоможе Вам прийняти рішення купувати страховку. Є багато типів планів, але по суті два види медичного страхування: Плата за обслуговування і Managed Care.

Плата за послуги передбачає, що медичний працівник буде виплачуватися винагорода за надані послуги. Managed Care включає в себе різні плани і може включати в себе: організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), переважний постачальник організацій (ППО), або точка обслуговування (POS). Ці плани надання комплексних послуг охорони здоров’я для своїх членів і пропонувати фінансові стимули для своїх членів до тих постачальникам послуг, в їх мережі. Медичне страхування є одним з найменш вивчених видів страхування, багато людей відчувають, що вони не потрібні медичного страхування, але тільки один основний хвороби або нещасного випадку може змусити вас до банкрутства, коли ви не можете оплачувати свої рахунки. Ось чому ви повинні розуміти всі різні типи планів, наявних і який план буде найкращим чином відповідати вашим потребам та бюджету. Зустріч з страхування професійної і задаючи правильні питання, допоможе вам заощадити багато безсонних ночей турбуватися і надати вам деяке душевний спокій.

страхування життя

Є кілька основних речей, щоб розглянути, коли ви оцінюєте ваших потреб страхування життя. Ви повинні спочатку розглянути ваше фінансове становище і рівень життя ви хочете, щоб ваші утриманці або вижили в обслуговуванні. Хотіли б ви, політики, яка охоплювала б витрати на похорон і остаточні медичні рахунки, або у вас є сім’я, щоб розглянути, де ваша страховка буде також погасити заборгованість за боргами, вихованню дітей витрати, а також витрати на освіту? Існують два основних види страхування життя доступні. Вони Термін життя, постійні і все життя.

Термін забезпечує захист втрати годувальника протягом певного періоду часу. Ви можете купити поліс з кроком в 10, 20 або 30 років. Ці, як правило, дешевше, але ваші ставки можуть збільшуватися з кожним разом вам продовжити вашу політику. З постійними, ціною поліса розтягуються на більш тривалий період часу, як правило, поширюється по всій вашого життя. Постійна також може бути використаний як засіб накопичення. Як тільки премія була сплачена, компанія інвестує додаткові кошти. Це дуже важливий вибір, в якій страховій компанії ви обираєте. Знає і досвідчений агент може відповісти на всі ці та ваші особисті питання про страхування життя.

страхування на випадок непрацездатності

Чи є страхування на випадок інвалідності дійсно необхідно? Багато хто з нас можуть легко стати хворими або інвалідами завтра, а не бути в змозі працювати протягом двох або трьох місяців. Чи є у вас достатньо заощаджень, щоб покрити ваші витрати на проживання? Існують два види страхування з непрацездатності. Короткострокові та довгострокові інвалідності.

Короткострокові будуть платити вам відсоток від вашої зарплати протягом короткого періоду часу. Ця політика, як правило, не дуже дорого, і, як правило, охоплює період від трьох до шести місяців. Довгий термін страхування з непрацездатності піднімає, де ваші короткострокові листя. Довгостроковій перспективі буде платити відсоток від вашої зарплати, поки ви не 65 років. Страхування по інвалідності може бути дорогим, коли вам це на свій розсуд, але вона повинна бути частиною фінансового плану кожного. Він може легко стверджувати, що вам потрібно втрати працездатності більш, ніж страхування життя.

довгострокове страхування по догляду

Інша форма страхування, що люди близько 50 років повинні розглядати це довгострокового страхування. Є багато заплутаною форми цього страхування, але вона по суті покриває витрати ви понесете, коли ви більше не можете виконувати у своїй повсякденній діяльності, такі як одягання себе, купання самостійно, або потребують кваліфікованої медичної допомоги вдома або в дитячий заклад . Medicare і Medicare Довідкова страхування не покривають самі довгострокові витрати допомоги. Це дуже важливо страхування, вам потрібна допомога професійного страхування, той, хто спеціалізується на Довгострокове страхування по догляду, щоб переконатися, що у вас є краще висвітлення у відповідності з вашими потребами довгострокового догляду.

СТРАХУВАННЯ

Якщо ви домовласник, і у вас є іпотека на ваш будинок, ваш кредитор необхідно мати страховку домовласника. Існує набагато більше, щоб розглянути, ніж скільки ваша страховка буде коштувати, потрібно адекватну політику, яка дасть вам потрібний рівень захисту, плюс спеціальні положення для ваших цінностей та іншого майна. Вам може знадобитися додаткове покриття для таких речей, як землетруси або повені. Перш ніж ви отримаєте політику, необхідно провести інвентаризацію того, що у вас є у вашому домі. Знайте, що ваші обмеження страхування, дізнатися різницю між заміною вартістю і фактичною вартістю грошових охоплення. Знову ж, консультації з професійними страхових і одна, хто буде слухати і розуміє ваших конкретних потреб має важливе значення.

З усіма різними типами страховки немає, то краще бути готовим при виборі політики. Неправильний вибір страховий поліс може мати катастрофічні наслідки для вас і вашої родини. Є багато рішень, які повинні бути зроблені при пошуку страхування, такі як вирішити, що вид страхування ви будете потребувати, а також враховуючи те, що ви можете собі дозволити. Ви хочете бути в змозі говорити з страхового агента, який не чинитиме тиск на вас або намагатися продати вам страхового покриття вам не потрібні. Професіонал може запропонувати і порівняти їх плани і порадить вам, який план буде найкращим чином відповідає вашим власним унікальним потребам. Весь цей час, що пропонують цю послугу на безоплатній основі для вас.