Страхування кошмар

Кілька років тому, мій чоловік працював в продуктовому магазині робить близько $ 300 на тиждень. Незабаром після мого народження другої дитини і якраз перед початком літніх канікул для школярів, я був звільнений з мого офісу, робота, де я робив приблизно таку ж суму грошей. Ми дивилися на наші фінанси і зрозумів, що з денного догляду для нашого першокласника і для немовляти на літо плюс вартість газу та обіди для мене, щоб йти на роботу кожен день, ми б не втратити занадто багато грошей, якщо я залишилася вдома з дітьми. Я почав няні і мій чоловік узяв неповний другу роботу, і ми змогли складають гроші ми втрачали мій сидіти вдома з дітьми. Цей план був для мене бути перебування на дому мамі, поки школа не почалася знову, і тоді я буду шукати нову роботу і організувати для продовженого дня для нашого першого дитини та дитячих для нашої дитини.

Потім сталися дві події, не в тому порядку, який змінив все. По-перше, я завагітніла знову (і це було в порядку), а через три місяці продуктовий магазин, де працював мій чоловік був викуплений інший харчовий ланцюга. Ми втратили медичну страховку, яка покривала вагітності! Нова компанія не пропонувала план HMO страхування. Якщо б вони зробили, моя вагітність була покрита, і все було б прекрасно. Замість цього, жоден з планів вони запропонували не покриє мою вагітність, тому що було вже існуючі умови.

Ми повинні були заплатити COBRA платежу від свого старого плану так що моя вагітність будуть охоплені. Який коштував нам $ 250 за всю вагітність. А щоб переконатися, що ми були всі покриті після народження дитини, мій чоловік також мав придбали пакет сім’ї плану з нової страхової компанії і платити 60 доларів на місяць для цього.

Це $ 250 було майже неможливо для нас підняти. Зарплату від моїх чоловіків другу роботу вже тільки допомагає заповнити частину втрачених доходів від моєї роботи. Я піклувалася про мої двох дітей і спостерігали за двома іншими дітьми протягом дня. Навіть якби я міг отримати роботу в нічний час у міні-маркеті або в якості офіціантки, коли мій чоловік повернувся додому з роботи, я також втомився виходити з дому і йти на роботу. Тому що я була вагітна, ніхто не найняв би мене в будь-якому випадку. Це був кошмар страхування.

Ми закінчили тим, що брати гроші кожен місяць з членами сім’ї. Деякі люди взяли на себе зобов’язання давати нам певну суму грошей кожен місяць, який був благословенням. Після того, як дитина народилася, ми були всі покриті моєї страховкою мужів, але всі ми були повинні в цілому $ 1500. Я не міг знайти іншу роботу в офісі, поки моя молодша не було близько року, і нам було потрібно багато часу, щоб оплатити все назад.

Після того, як дитина народилася, всі ми були повинні в цілому $ 1500, але принаймні ми всі були покриті моїми чоловіками новий план страхування. Я не повернутися до роботи, поки мій дитина не була один рік, і нам було потрібно багато часу, щоб оплатити все назад. Якщо страхові компанії не виключає попереднього яскравих умови для нових клієнтів чи нові харчового ланцюга запропонував ОПЗ в якості одного з варіантів страхування, то моя вагітність була покрита і фінансово ми були б в порядку. Але коли я була вагітна моїм третьою дитиною, мій чоловік і я тільки було два варіанти для покриття цих лікарів і лікарняних рахунків: платити COBRA платіж кожен місяць або оплатити всі медичні рахунки себе в кінці кінців.