Страхування коні – чи варто це

Для багатьох власників коней і вершників, коней страхування може бути легко області не помітити. Вона була поміщена в нижній частині купи і вважається непотрібний витрата. Існує певна кількість апатію у деяких людей з ними за умови, що “вона ніколи не станеться зі мною.” На жаль, нещасні випадки трапляються, часто, коли її найменше очікували і в результаті вартість може бути достатньо, щоб поставити власника у фінансовій небезпеці. У деяких випадках, коні або поні бере участь, можливо, доведеться придушити, просто тому, що власник не може дозволити собі платити за рівень ветеринарної допомоги потрібно.

Крім того, важливо пам’ятати, що це не тільки безпека і благополуччя коні, що необхідно враховувати. Equines може зробити значний збиток власності автомобілів і вони повинні отримати вільний. У більшості випадків, людина, пов’язана з конем буде нести відповідальність за витрати і доведеться знайти гроші, щоб виправити всі руйнування були викликані. Право страховий пакет кінь може забезпечити захист від сценаріїв стихійних лих, таких як ці.

Більшість підприємств Страхування коні буде адаптувати зробити політику у відповідності з конкретними потребами власника коня і йде мова. Опції можуть включати в себе захист від: Крадіжка або забрели, Смерть від травм або хвороб, Vet Плата за травмою або хворобою, видаленням після знищення людей або смерть коня, серед багатьох інших.

При виборі політики, важливо, щоб прочитати дрібний шрифт. Є цілий ряд речей, які можуть анулювати претензію. Навіть такі незначні, що не гельмінтів коні так регулярно, як рекомендує ветеринар може призвести до страхова компанія не виплачує. Власники повинні також знати, що в більшості випадків коні менш ніж за 30 днів і більше 16 років не можуть бути покриті загальної політики. Деякі страхові компанії пропонують спеціальні політики для лошат і літніх коней.

Так само як і турбота над вибором страховий пакет, це також життєво важливо, щоб власники коней переглянути політику на щорічній основі, так, щоб вона оновлюватися. Якщо має місце інцидент, та детальну інформацію про політику не відповідають точно кінь, страхова компанія може не шанує і претензії.

Якщо гроші заклопотаність, по магазинах навколо для політика, безумовно, рекомендується. Також майте на увазі, що деякі компанії будуть пропонувати знижки або спеціальні пропозиції, якщо більше одного політика проводиться в тому ж місці. Це може знизити витрати досить значно.

Страхування коні зазвичай надається страхування компаній, що спеціалізуються виключно на кінній або сільського ринку. Отже, вони зазвичай мають досить глибоке розуміння предметної області і зможе відповісти на будь-які питання або проблеми, які клієнт може мати. Більшість буде вельми радий поговорити по опціях та індивідуальні політики, розрахованої на покупця питає.

Найголовніше, щоб мати щось на місці, для захисту як коня і вершника. Просто підняти трубку телефону і отримати його організовані якомога швидше. Вартість страхування коні дійсно дрібниці порівняно з, як дорогі речі можна отримати, якщо на даній коні або ранить собі або випадково пошкодження чужого автомобіля або майна. Володіння таким цінним тваринам, як з емоційної та грошової точки зору, без прикриття просто не варто ризику.