Страхування комерційних вантажівок бобтейл покриття для незалежних

Різні комерційні водії вантажівок мають різні потреби. Деякі драйвера працюють неповний робочий день, а деякі працюють повний робочий день. Деякі водії володіють свої вантажівки, а деякі не володієте. Деякі роботи для великих операторів вантажних, а деякі для невеликих компаній. Водії, які мають повну зайнятість, як правило, їх вантажівка страхові потреби, які охоплюються їх роботодавців. Їх роботодавців піклуватися про всіх необхідних страховок, щоб охопити всі їх різні вантажівки, вантажів і т.д. бобтейл вантажівка страхування зазвичай не застосовуються до цих драйверам.

Інші водії вантажівок працюють самостійно або неповний робочий день, а без роботодавці дбають про страхові потреб, ці драйвери повинні бути стурбовані про страхування їх засобів до існування. Як правило, ці водії володіють або орендують свої напівпричіп вантажного автомобіля, але як незалежні водії, це додатково важливо мати відповідний охоплення і тирсу. Це водії, які повинні бути пов’язані з бобтейл страхування.

Ці незалежні водії знають, що коли вони наймаються на короткостроковій основі, вони будуть забезпечені з федеральним мандатом первинного страхування вантажівки відповідальності, що автотранспортна компанія володіє. Це покриття утримує їх від відповідальності за вартість збитку нанесеного інших транспортних засобів у примірнику аварії, але охоплення носить тимчасовий характер. Як тільки навантаження був доставлений водій більше не охоплюються цією тимчасове страхування. Бобтейл страхування в необхідне для цього “проміжних” час, повною мірою захищати як своїх активів, і вантажівка.

Це дуже гарне почуття для незалежного водій не тільки знати, що він або вона покрита, але хтось ще платить за рахунками. Що має бути визнано, що це покриття закінчується, як тільки справа зроблена. Коли водій з пробиває, вантажівка, водій, і всі прийняті зобов’язання не розповсюджуються. Це не покриває навіть з водієм під час робити повторну поїздку після того як вантаж був доставлений. Це де бобтейл страхування вступає в гру. Незалежні драйвери потрібно, і потрібно зрозуміти, що бобтейл вантажівка страхування.

бобтейл страхування для незалежних операторів

Вантажоперевезення компаній первинної страхування цивільної відповідальності не поширюється на їх незалежні драйвери разу справа робиться. Це робить його відповідальність водія для збереження і захисту своєї вантажівки, коли активно не вирушають.

Бобтейл страхування, або Вантажоперевезення відповідальністю, є політика, яка існує виключно через незалежного власника / операторів. Він працює так само, як первинні відповідальності політики, коли ви поза політикою роботодавця; бобтейл покриття починається тоді, коли політики роботодавця закінчується. Це ніби як неповний політики, то там тільки тоді, коли вам це потрібно. І коли ви це не потрібно, ви не платите за це. Це допомагає водіям уникнути того, щоб купити свій власний повний охоплення відповідальності.

По суті, ви платите тільки коли ви ще не охоплені. Це може полегшити здоровенний фінансовим тягарем для незалежних власників / операторів одночасно цінну страхування цивільної відповідальності. Так що, якщо ви незалежний водій вантажівки, не витрачайте гроші на стандартну комерційну політику страхування вантажівки; дізнатися більше, що бобтейл страхування може зробити для вас.

Операційна вантажівка без відповідної страховки є ризикованою і небезпечній грі. Аварії є дорогими, особливо ДТП за участю сідельні тягачі. Багато спокій може виходити від знаючи, що ви не будете людиною, який прийде після інших, і, можливо, оплачувати рахунки неможливо.