Страхування комерційних вантажівок особливі міркування для незалежних

Робота в якості незалежного власника / оператора в індустрії комерційного вантажівки може бути відмінним способом заробити собі на життя. Ви ніколи не повинні відчувати себе прив’язаними до однієї конкретної компанії. Не так багато, компанія доручила водій метрики для занепокоєння. У вас завжди є відчуття того, що в русі, і туди, де вітер приймає вас.

Деякі жертви повинні бути зроблені для такої свободи, однак. Ви ніколи не будете мати почуття безпеки, яка поставляється з повним драйвера час для великомасштабної автотранспортна компанія.

Що безпека виявляється в багатьох формах. У першу чергу, ви знаєте, що у вас є стабільна робота і зарплата завжди на горизонті. Інша важлива частина, що почуття безпеки, знаючи, що ви в даний час забезпечені адекватне страхове покриття вантажівку. Більшість водіїв у великих компаніях вантажних не доведеться турбуватися про страхування, тому що їх роботодавці дбають про потреби вантажівка страхового покриття.

Як незалежна, вам доведеться стежити за тим, собі, що у вас є рівень страхового покриття, що й ви бажаєте і вимагає закон. Автоперевізники надасть вам з мінімальними страхування цивільної відповідальності, що закон вимагає (поки тільки по розсилці), але все інше залежить від вас.

Наприклад, після того, як навантаження висадили, і вантажівка порожній, найчастіше компанії страхове покриття для незалежних кінцях водія. Хоча охоплення вантажівка страхування немає, водій все ж повинна або прийняти Порожні Повернутися вантажівку або їхати додому. На даний момент часу це відповідальність водія мати відповідні страхові поліси, так як ніхто не видивляється водій в цей момент. Він або вона буде нести особисту відповідальність, щоб платити за збиток у разі аварії. Повірте мені, аварії вантажівки неймовірно дороги, та належного комерційного страхування вантажівки є критичним.

Нижче наведені найбільш поширені типи вантажівка страхування спеціально розроблена для незалежних власників / операторів, що працюють для автоперевізників. Знайдіть хвилинку, щоб розглянути ці варіанти покриття та вирішити, якщо будь-яка підходить саме вам.

фізичні пошкодження покриття

Фізичні пошкодження покриття надає вам безпеку, що, якщо ваш вантажівка пошкоджені, вкрадені або зруйновані, ви не будете обтяжені вартості ремонту або заміни. Що б не сталося, або хто в цьому винен, фізичні пошкодження покриття буде переконатися, що ваше майно відремонтовані або замінені. Автоперевізники як правило, не пропонують це покриття, і ви, таким чином, відповідальність за захист своєю власністю.

Номери для вантажоперевезення відповідальності

Ви хочете, щоб захистити свої активи, навіть якщо ви не на відправку, чи не так? Це важливий політиці розглянути для перебування застрахованої після роботи. Якщо ви використовуєте ваш вантажівка для особистого користування або в повторній поїздці, ви повинні бути впевнені, що ви до цих пір покриття вам потрібно.

Що ще розглянути

Будьте в курсі місцевого законодавства, а також вантажів приписів. Різні держави можуть диктувати різні рівні охоплення. Крім того, природа Ваш вантаж (небезпечні відходи, наприклад) можуть також вимагати окремих покриття.