Страхування комерційних вантажівок сортів бути в курсі

Комерційне страхування вантажівки може здатися занадто складним на перший погляд, але це, тільки тому, що AOS автомобільної промисловості сам по собі настільки різноманітні. Це, AOS не так складно, є тільки багато конкретних видів страхування для задоволення потреб різних типів драйверів (тобто повний робочий день, неповний робочий день, незалежна, наймані, і малий бізнес водіїв вантажівок).

Хто розглядає купівлю комерційного страхування вантажівки повинен бути впевнений, що вони отримують охоплення, який найкращим чином відповідає їх потребам, і відповідає вимогам законодавства. Державні та федеральні правила вимагають різні, різні види страхування, в різних регіонах країни. Важливо, щоб покрити свої бази і переконайтеся, що у вас є покриття, необхідне, щоб захистити вас і ваших активів.

Для початку, ваші потреби будуть відрізнятися, якщо ви є власником бізнесу з парком вантажних автомобілів та водіїв або незалежних драйвера, який стягує, щоб ці великі підприємства час від часу. Зазвичай власник бізнесу буде мати набагато більше для захисту активів і потребують більшої кількості охоплення. Незалежні драйвери потрібно менше широке висвітлення, але це покриття повинне бути одночасно доступним і в змозі задовольнити їхні потреби, щоб вони працювали.

Середня вартість ДТП за участю напівпричіп вантажного автомобіля наближається до $ 100 000. Незалежні водіїв вантажівок Дону, АОТ, як правило, активи, що лежать навколо відшкодувати збиток у такої аварії. Важливо розуміти, що тільки один нещасний випадок, навіть з найкращими намірами, може зруйнувати вашу фінансову життя. Незалежні водії вантажівок повинні переконатися, що вони належним чином захищені, якщо вони хочуть забезпечити їх засобів до існування.

Нижче наведені деякі з найбільш поширених і кращих видів комерційного страхування вантажівки, щоб мати. Ви можете читати їх знову. Це не вичерпний перелік, але замість цього він, AOS відправна точка, щоб з’ясувати, який вид страхування ви спеціально потрібно:

загальний вантажний

Компанії з великим парком вантажних автомобілів всіх знаходяться під їх командуванням потрібна політика, як це, щоб покрити витрати, пов’язані з втратою, пошкодженої, або вкраденої вантажу. Це широка, загальна політика, яка зазвичай призначена для захисту компанії в цілому. Це мобільного, АОТ зазвичай особистої політики.

первинне зобов’язання

Первинне страхування цивільної відповідальності є одним з видів комерційного страхування вантажівки призначені для покриття витрат на тілесні ушкодження і травми в ДТП за участю комерційних транспортних засобів. Це покриття робить розглядатися особисті збитки, якщо ви водій винен.

всеосяжний охоплення

На відміну від первинного покриття відповідальності, всеосяжний охоплення забезпечує компенсацію за власні втрати. Коротше кажучи, вона охоплює пошкодження автомобіля незалежно від вини, яка не підпадатиме під ваш основний політикою відповідальності та утримує вас від несення загальної вартості ремонту.

інші варіанти страхування вантажівки покриття

Перевізники небезпечних або дуже швидкопсувні вантажі повинні розглянути окреме страхування вантажу. Причепи можуть бути покриті у випадку угоди причепом, в якому обмін самоскиди торгувати вантажів і закінчують один за одного, AOS роботу. Незалежний Власник / оператори також повинні розглянути, чи не Вантажоперевезення відповідальність забезпечити страхування відповідальності, коли вони не за контрактом.