Страхування ймовірностей

економічно обгрунтованих витрат

Щоб бути страховий, ймовірність втрати повинні бути невеликими. Вартість страхового поліса складається з чистої премії, або суми, фактично необхідно, щоб зробити втрату платежів, а за рахунок частини. Якщо ймовірність втрати наближається до 100%, вартість поліса буде перевищувати суму, що страхова компанія зобов’язується виплатити за договором.

Наприклад, можна було б для компанії страхування життя, щоб видати $ 1000 політики на людину 99 років. Нетто-премії поодинці, однак, становитиме близько $ 980, до якого повинна бути додана сума витрат, які принесе премія цілому більше, ніж сума страхування. Щоб ставки по страхуванню життя привабливі, премія повинна бути набагато менше, ніж обличчям політики.

ймовірність втрати повинні бути обчислюваними

Деякі ймовірності втрати можуть бути визначені тільки логіки, наприклад, ймовірності, що беруть участь в кидка монети. Інші повинні бути визначені емпірично, тобто шляхом підведення досвід минулого з проекцією цього досвіду в майбутньому.

Всі види страхування ймовірності визначаються на емпіричну основі. Є деякі шанси втрати, проте, який не може бути визначена або за допомогою логіки або з минулого досвіду. Безробіття є прикладом. Безробіття відбувається з таким ступенем нерівномірності, що поки ще ніхто не вдалося розробити метод визначення свого майбутнього падіння.

Це одна з причин, чому страхування на випадок безробіття не продають приватні перевізники страхування. Якщо немає доступної статистики щодо ймовірність втрати, неможливо передбачити збитки, незважаючи на велику кількість експозицій.

навряд чи призведе до втрати більшості одночасно

Жодна страхова компанія не може дозволити собі, щоб забезпечити вид втрат, яка може трапитися з будь-який великий відсоток тих, хто піддається його. Правда, компанії по страхуванню життя застрахувати свої страхувальників на випадок смерті, хоча добре відомо, що кожен з них помре в кінці кінців.

Компанія зі страхування життя дійсно страхуванні своїх полісів проти передчасної смерті. Його ставок і резервних накопичень розміщувалися таким чином, що він може оплатити претензії, як заявляє зрілим, не викликаючи фінансових труднощів компанії.

Якщо всі поліси компанії зі страхування життя повинен померти передчасно, ця компанія була б настільки ж банкрутом, як би компанія зі страхування від пожежі яких страхувальники все втратили свої будинки в результаті пожежі.

Безробіття сів на мілину на цю останню перепону, теж. Ті люди, чиї робочі місця були безпечними і не можуть бути продані страхування на випадок безробіття. Потенційні клієнти буде складений виключно з тих, хто вважає їх ситуації зайнятості вважаються небезпечними.

Коли бізнес спаду відбулося, господарі страхувальників втратять свої робочі місця в той же час. Це було б еквівалентно компанія зі страхування життя з великою відсоток своїм страхувальникам померти в той же час.

Страхування є угода, за якою нещасну небагатьох, хто втратить відшкодовуються шляхом пощастило багатьом, хто втечу втрат. Особливо тих, чиє матеріальне благополуччя залежить від нього, що часто трапляється з сім’ями термін страхувальників по страхуванню життя. Якщо багато, однак, страждати від втрати, то мало хто буде виявитися недостатньою відшкодувати їх належним чином, за винятком премії нерентабельним.

З метою захисту від катастрофічних збитків, компанії зі страхування від пожежі, наприклад, залучення до участі широкого розподілу кадрів і налаштувати стандарти андеррайтингу, які забороняють концентрації бізнесу в невеликих ділянок міста. Вони також розмістили пункт у свою політику без урахування втрат у результаті війни, таким чином, зменшуючи їх про небезпеку катастрофічних втрат у результаті атомної війни.