Страхування зміни вимагають адаптації для економії

Чи є у вас перша швидкість автомобільного покриття для якомога менше? Хоча це легко стати зміст з вашого поточного постачальника, це ніколи не завадить поглянути навколо, щоб побачити, що інші компанії пропонують шукати більш низькі щомісячні премії. Справді, в деяких випадках, перемикання ваш план може бути те, що ви хочете подивитися в заздалегідь.

чому розглянути питання про перехід?

Це просто, щоб продовжити нинішній охоплення коли ви знаходитесь в звичку платити щомісячні премії. Іноді, ваш поточний постачальник буде мати кращі ціни для вас. Багато страховиків пропонують винагороду давнім клієнтам, так що якщо ви почнете шукати альтернативи, переконайтеся, що ви в курсі всіх знижок ви в даний час прийому і тих факторів у потенційних майбутніх ставок, або ви може неправильно і в кінцевому підсумку платять більше, ніж спочатку очікувалося.

Тим не менш, це також не є незвичайним для інших компаній, щоб мати більш вигідні пропозиції. Це особливо вірно, якщо ваші обставини змінилися, так як ви почали ваш поточний план. Наприклад, якщо ви недавно виповнилося 25 років, ваше авто страхування повинне істотно знизитися у зв’язку з факторами ризику, пов’язаними з драйверами не досягли цього віку.

Якщо ви отримали талон або були в автомобільній аварії, які підуть на запис протягом 3-5 років, і можете негайно похід ваші ставки. Якщо це відбудеться, то це хороша ідея, щоб почати шукати альтернативи, тому що деякі компанії більше піклуються про ці інциденти, ніж інші. Коли інцидент падає вашої запису, зверніться до постачальника політики, щоб мати їх дропа відповідно.

У випадку, якщо ваш підліткової водій повинен бути покритий, розглянемо страхування магазинів, а політика для підлітків може істотно відрізнятися від однієї фірми до іншої, і ваші ставки можуть піднятися більш ніж на 50 відсотків. Це, як кажуть, ви, як правило отримати кращу пропозицію, додавши їх в поточну політику, навіть якщо вони є основним водієм транспортного засобу.

Покупка нового автомобіля може значно вплинути на курс. Провайдери дивляться на експлуатаційні витрати, рейтинги безпеки, і як часто автомобіль був вкрадений, коли визначення їх ставок. Автомобілів високої продуктивності з шістьма або вісьмома циліндрами також мають тенденцію бути більш дорогими, ніж чотирма циліндрами автомобілів.

як скасувати ваш поточний постачальник

Взагалі потрібно тільки сказати вашого поточного постачальника у письмовій формі, що ви маєте намір скасувати, але знати про декілька факторів.

По-перше, він, як правило, хороша ідея, щоб скасувати протягом місяця після закінчення оновлення дати поточного політики. Це дозволить уникнути штрафів за скасування Вашої страхування в середині вашого терміну. Коли ви робите скасувати, переконайтеся, що у вас є інший план на місці. Перехід на будь-який термін, навіть 24 годин, без страховки можуть бути катастрофічними: якщо ви отримуєте в кліщі буфера перед нової політики починається, ви цілком могли б, ймовірно, зіткнеться величезне зростання ставки або бути відмовлено охоплення загалом.

Ваш поточний страховик може запросити інформацію про вашу нову страховий поліс. У багатьох штатах вони зобов’язані підтвердити, що у вас є нова політика для того, щоб зменшити кількість незастрахованих водіїв.

Завжди перевіряйте ваші відміни, щоб уникнути помилкових рахунків, а не просто перестати платити щомісячні внески страхування автомобілів. Це може вплинути на ваш кредит.
Перевірте нашу онлайн лапки страхування автомобілів максимальної економії коштів.