Страхування здоров’я сім’ї – купувати чи не купувати

Є багато тиску на гаманці сучасної сім’ї ще сімома Страхування здоров’я має першорядне значення. У поточному захисту охорони здоров’я сімейному оточенні, у формі сімейного медичного страхування не можуть бути пом’якшені.

Просто зверніть увагу на вартість термінового лікування, медичного втручання і витрат на фахівців у галузі охорони здоров’я, і ​​ви досить скоро розуміють його необхідність. Ніхто не передбачає бурі життя, вони можуть приїхати без попередження, а також небажаною, але коли вони приходять, ви можете бути впевнені, що в день пристойний рахунок скоро після тісного на своєму шляху.

Несподіваний можна легко запустити сім’ї на межу фінансового краху. Там прямо просте питання, щоб мати рахунок тисяч доларів за кілька днів. Як багато хто з нас зможе бюджету на такий несподіваний дощ хмара.

Коли ви вважаєте сім’ї медичного страхування пам’ятати, що є так багато політики, щоб вибрати з, так як є сім’я медичних страхових компаній. Навичка у виборі кращого політика зважити всі ці варіанти і подивитися, що один з матчів вашим вимогам.

Одна з перших речей, які треба подивитися, перш ніж остаточний вибір прийнято рішення, є вартість щомісячних премій. Очевидно, що це є формування основних розгляду і повинен бути продуманий дуже ретельно з точки зору переваг сімейного догляду поліс страхування здоров’я. Простіше кажучи, ви повинні бути в змозі дозволити собі політику, яку плануємо почати.
Іншим важливим чинником є ​​кількість франшизи. Франшиза частка претензій, що підлягають виплаті застрахованим попереднього до страховика робити будь-яку компенсацію. Є плани, які доступні як індивідуальних, так і сімейних найбільшу франшиз. Характерно, що ця франшиза сума становить $ 100, $ 250 або $ 500, це дійсно залежить від плану і кожна з них розглядається як окремий. Деякі плани, мають останнім часом, принесли нашій $ 1000 франшиз.
Як приклад, розглянемо план з $ 100 франшизи, ви були б відповідальними за перші $ 100 в охороні здоров’я плати за рік. Після цього, охоплення буде розділений у відповідності з вашим планом формула, яка може охоплювати відсоток від плати, що стягується, або обмежити свої витрати, щоб точно зі своєї кишені вартість.
Для деяких політик сімейного медичного страхування може включати в себе франшизу для кожної людини, але може відмовитися від франшизи на інших членів сім’ї один раз франшиза була зустрінута як мінімум на двох членів сім’ї. Те ж саме може бути вірно для кишенькові витрати, коли одна чи дві людини задовольнив ковпачок на ці витрати, решта зараховані члени сім’ї більше не доведеться турбуватися про будь-якому з кишенькових витрат.

Будьте мудрі і планувати майбутні потреби

Це факт життя, що ви ніколи не повинні приймати запитання, як встановлено в камені, як занадто часто несподіване можна чекати. Єдина річ, яка ніколи не змінюється, так це факт, що речі змінюються!

Елвін Тоффлер, відомий футурист, пророкує, що єдине, що ми можемо бути впевнені в тому, що речі не залишаться колишніми. Несподіваний не повинно означати небажаним. Кілька сімей планують прихід нового комплекту радості. Проте, якщо дитина виявляється, навіть без попередження, ви повинні бути в змозі автоматично додати нового дитини в страховий поліс здоров’я сім’ї.

Не всі політики так щедрі, проте, і кришка може бути тільки для терміну вагітності. Після народження нове покриття не може бути доступна тільки після певного періоду набору. Я б не рекомендував таку політику, якщо ви розглядали сім’ю.

Більше того, деякі провайдери їх політика має бути працювати протягом певного періоду часу, наприклад від одного до двох років або навіть більше, перш ніж конкретний покриття, таких як вагітність, є. Природно, це зроблено для запобігання людей від покупки страхування здоров’я сім’ї відразу ж після їх виявляють, що вони майбутнє.