Страхування життя поради покупки

Більшість людей ставить у глухий кут при купівлі страхування життя, як їм важко визначити, який тип поліса страхування життя, щоб вибрати і якою має бути страхова сума. Є інші, які не розуміють важливості володіння страхування життя і знаходяться або в стадії застраховані або немає взагалі.

Хоча бажано, щоб всі люди повинні володіти полісів страхування життя – стає все більш важливим, якщо у вас є члени сім’ї, які принижено залежить від вас за фінансову підтримку, і вони можуть не мати ніяких інших засобів до існування. Літні пари також може знадобитися страхування життя захистити пережив чоловіка від можливості смерті. Знову ж, люди з великими активами буде потрібно страхування життя, щоб допомогти зменшити вплив податків нерухомості при переході на багатстві їх спадкоємцям.

Існують різні види страхування життя, і ви повинні розуміти переваги і недоліки кожного типу, перш ніж остаточно вирішити, який тип страхування життя буде найбільш підходящим для вас.

• Термін страхування є широко купують і найменш дорога форма страхування життя для людей до 50 років. Термін поліс діє протягом певного періоду часу – може бути до 10 років, а за умови продовження після закінчення цього періоду.

• Зниження балансу Термін страхування в основному розглядається як іпотечне страхування, оскільки вона може бути написана відповідно до амортизацією основних іпотеки. Як тільки іпотека повністю погашена, страхова стає зайвим і політика закінчується. Переваги, очевидно, виплачується тільки, якщо ти помреш під час перебування політики.

• все страхування життя пропонує постійний захист і має вбудований компонент заощаджень. Частина цієї премії, які ви платите, нараховуються грошові заощадження. Оскільки політика цінує, Ви можете бути в змозі запозичувати до 90% грошових коштів вашої політики економії податків.

• універсальне страхування життя в основному схожі на страхування на випадок смерті, але з потенційно більш високий дохід на заощадження компонента. Універсальний життя політики виступає за їх гнучкість щодо премій і номінальної вартості. Премії можуть бути збільшені, зменшені або навіть відкладені кошти та їх значення можуть бути відкликані.

• Мінлива страхування життя означає фіксовані премії і кращий контроль над готівкові заощадження. Ваша економія грошових вкладаються в акції, облігації, або фінансування грошового ринку – в консультації з Вами. Через спекулятивний характер інвестицій, грошових цінностей, а також допомоги в разі смерті може коливатися.

Є також деякі інші види менш купили поліси страхування життя, такі як універсальна / Мінлива комбіновані, страхування життя спадкування, перший на смерть страхування життя і т.д.

Інший ниття питання – скільки має бути номінальної вартості поліса страхування життя ви купуєте. Один метод повинен купити страхування життя на основі концепції заміщення доходу і в цьому випадку, норма ви купуєте між 9:55 часи вашого нинішнього річного окладу. Інший метод полягає в купівлі страхування після розрахунку з вашими індивідуальними потребами і перевагами.

Купівля права поліса страхування життя тягне за собою досить багато факторів, як ваш особистий спосіб життя, ваше фінансове становище, ваш поточний дохід, премії доступності, кількість утриманців і т.д. Це має сенс проконсультуватися страхування професійних, які можуть бути готові запропонувати Вам порада для безпристрасного невелику плату. Як тільки ви ясно в розумі те, що поліс страхування життя, щоб купити, то є безліч відомих і надійних страхових компаній купити її у.