Страхування життя допомогу і перешкод

У Великобританії, поштамт оголосив, що він буде пропонувати клієнтам у віці старше 50 можливість придбати страхування життя за лічильник. Незважаючи на те поштове відділення вже продає продукти та послуги на позабіржовому як страхування подорожей, це означає, що вперше вона продала страхування життя таким чином.

Новий пакет буде називатися Over-50-х років страхування життя. Ця політика буде пропонувати миттєвий захист від моменту його принесли, а також зручні клієнту, так як не вимагають жителів Великобританії у віці від 50 до 80 пройти будь-який медичний огляд.

Ця нова схема прийшла якраз в потрібний час, тому що опитування Barclays показав, що жителі Великобританії були вирубки на поліси страхування життя у зв’язку з кризою. Проте новий позабіржовому продукт може принести нове життя в страхуванні життя та пропонують розраду в тривожної часу.

Дункан Цезар-Гордон, керівник поштового відділення захисту заявив: “У той час, такої невизначеності люди мають потребу спокій більше, ніж будь-коли, і саме тому ми тепер пропонуємо миттєвий захист по лічильнику.”

Країни боротьбу за збереження страхування життя на плаву
Купівля страхування життя, можливо, тільки що стало легше у Великобританії, але в Америці, страхування життя не була настільки сприятлива з громадськістю.

Продажів зі страхування життя знизився в третьому кварталі, як нова річна премія для індивідуального освітлення впав на 11% у річному вирахуванні в LIMRA International, Inc

Це падіння являє загальне 4%-ве зниження щорічних премій. Мінлива життя і змінної універсальні продукти по страхуванню життя, які вкладають частину премії клієнта у фондові ринки також зазнали зниження продажів.

Мінлива життя впав на 41% в річному премії, поки це універсальна мінлива кузена знизилася на 33%. Їх кількість змінних і змінних універсальної політики різко впав теж з перемінним політику зниження на 51% у третьому кварталі і змінного універсальної життя впав на 22%.

Існує мерехтіння хороших новин американського страхування життя, хоча, тому термін і цілому продажі страхування життя були в змозі витримати фінансовий шторм і лише 1%-ве зниження в річному премій. Тим часом, насправді все життя придбав 7% в річному премій в третьому кварталі.

Індія стала черговою жертвою крапля продажів страхування життя, а також. Прибуток у цьому секторі знизився на 46,5% і гірше все ще попереду, як сім з 17 компаній мають негативне сальдо за звітний період.

Булстрад Життя, Generalis і Добруджа-м Страхова лише кілька, які втратили на життєво продажів, і, отже, в негативному балансі і втратили в цілому BGN 8400 на щорічній основі.

Весь сектор отримав прибуток у 14 000 в порівнянні з 2007 року, де прибуток, отриманий досягло 26200.

Таким чином, поки у Великобританії може бути в змозі запропонувати трохи надії для своїх споживачів, інших країн чекають, затамувавши подих, щоб подивитися, що вони можуть зробити, щоб вирішити свої проблеми.