Страхування життя дитини це дійсно спірне

Дитяче страхування життя є життя політику, де є пристрасні розбіжності про те, що це хороший продукт. Там ніколи “не роблять це табір фінансових консультантів. І є батьки, які постраждали смерті маленької дитини або батьків, які розглядають його як реальний спосіб піклуватися про їх здоров’я дітей та / або грошові інтереси.

Чому деякі батьки активно виступають для дитини страхування життя

Батьки мають дуже сильний захисний інстинкт по відношенню до своїх дітей. Там не так багато батьків не буде робити, щоб спробувати захистити благополуччя своєї дитини. Багато з тих, захисні батьки хочуть, щоб політики дитини життя не тому, що вони очікують, що їхній дитині померти, але тому що вони бачать це як хороший метод догляду за своєю дитиною в майбутньому.

Страхування життя дитини дуже дешево, що робить його дуже привабливим для деяких батьків, які інакше важко зберегти. Коли батьки купити страховку вони часто з нетерпінням чекаю моменту, коли політика створила грошової вартості, які можуть бути корисні в оплаті коледж зборів або інших витрат. Фінансові консультанти сказав би, однак, що точно такий же кількість грошей, вкладених в інших відносинах буде мати більш високу грошову вартість, коли це необхідно.

Деякі батьки хочуть, щоб дитина політика життя, щоб піклуватися про майбутнє страхові можливості своєї дитини, тобто, якщо ви застраховані молоді, страховик не може попросити Вас взяти медичне обстеження пізніше .. Вони стурбовані тим, що якщо дитина розвивається важка хвороба в якийсь момент в майбутньому вони підлягатимуть страхуванню через цього стану. Адже більшість страхування життя, яка охоплює все життя людини приходить через строгий медичний огляд, щоб допомогти страхової компанії оцінити, який тип ризику, який вони страхування від.

Чому фінансові консультанти думаю, що це погана ідея

Фінансові консультанти і навіть деякі страхові агенти будуть в захваті від міркувань про майбутнє страхові захисту дитини, виймаючи політики дитини життя зараз. Вони вказують, страхування молодий дорослий із станом здоров’я все ще можливо. А також про те, що нормальний продукт життя дитини не допомагає, бо обличчя вартість поліса, як правило, всього за $ 5-10000 в ціні.

Найбільшим аргументом проти політики дитину життя з точки зору фінансових консультантів, що це нелогічно, як продукт страхування життя. Життя продукт покликаний захистити сім’ю годувальника. Дитина не, за винятком рідкісних обставин годувальника в сім’ї.

Фінансові консультанти не думаю, що політики дитини життя усього життя різноманітність є хорошим інвестиційним рішенням. Все життя політика дозволяє страхувальнику вивести частину грошових вартість поліса в різний час, і тому, на думку деяких батьків, бабусь і дідусів, як звук інвестиції в майбутнє дитини. Однак цілий премій життя інвестицій містять ряд прихованих платежів і зборів, так що бенефіціар політики ніколи не отримує повну вартість премій.

Різниця між ставленням фінансових консультантів і батьків, щоб питання про прийняття договору страхування життя дитини можна просто пояснити. Фінансові консультанти дивитися на всі фінансові рішення з точки зору відносної вартості різних видів інвестицій. Батьки, якщо пропонують продукт, який цілий план страхування життя, наповнені бажанням зробити щось для свого улюбленого дитини і фінансових «сенс» з Рішення набуває бідної другий до цього бажання. Кращий спосіб переконатися, що ви отримуєте те, що ви хочете, щоб переконатися, що ви отримаєте цитату з авторитетної фірми страхування, якщо ви думаєте про взяття цієї форми страхування.