Страхування життя дитини може бути хорошим варіантом для вашої родини

Страхування життя дитини дає ваш син або дочка фінансового фору. Купуючи дитині страхування життя, що включає в себе компонент заощаджень коледжу, ви можете захистити свою сім’ю під час підготовки до вашої дитини, AOS майбутньому. Інвестування в стабільній страхової план для ваших дітей дає вашій родині більшої безпеки від ризиків життя і невизначеності.

Коли ви купуєте страхування життя дитини, розглянемо політику фіксованого плану оплати премії. По страхуванню вашої дитини в ранньому віці, можна заблокувати в преміум, що не збільшуватиметься до тих пір, поки ваша дитина покрита. Якщо ви вирішили цілий поліс страхування життя, який охоплює вашої дитини на все життя, ваша дитина завжди буде користуватися тими ж низьку премію, навіть якщо він чи вона стає старше. В якості додаткової вигоди, грошової вартості вашої дитини, AOS цілому поліс страхування життя буде продовжувати рости протягом багатьох років.

Підготовка до несподіванок

Жоден батько не любить, щоб розглянути можливість, що дитина може отримати серйозні травми або серйозно захворіти. Проте, життя може бути непередбачуваним, і нещасного випадку або хвороби може вплинути навіть здорової дитини. На додаток до емоційне навантаження, що ці обставини взяти на себе родина, фінансові наслідки великого медичного догляду за дитиною можуть бути руйнівними. Поряд з витратами на стандартну медичну допомогу, батьки можуть також сплатити експериментальне лікування, проживання далеко від дому і час від роботи. Якщо лікування не вдалося, незастрахованих сім’ї також повинні платити за дитину, AOS кінцевих послуг в період жахливої ​​втратою.

Виплат від поліса страхування життя може дати вам і вашій родині фінансову підтримку вам потрібно, якщо ваша дитина з діагнозом невиліковної хвороби, страждає важкої травми або проходить. Хоча страхування життя може, АОТ видалити горем втрати дитини, дитині вигоди від страхування життя може полегшити фінансове напруження, викликане дитиною, AOS тривалої хвороби або передчасної кончини.

життя дитини і планів заощаджень коледжу

Страхування вашої дитини мобільного, АОТ тільки про захист ваших близьких від небезпек життя. Інноваційні плани страхування життя дитини об’єднати страховий поліс з інвестиційною стратегією, щоб підтримати ваші син або дочка, AOS мрії про майбутнє. Коли ви купуєте план, який поєднує в собі страхування життя з опцією заощаджень коледжу, кошти, які Вам нараховується через це стабільне транспортний засіб інвестицій може бути використана для оплати для Вашої дитини, AOS освіти чи інших професійних цілях.

В кінці терміну дії плану заощаджень коледжу, ваша дитина, AOS політику можна перевести в готівку його грошову оцінку. Коли ваш син або дочка готова піти в коледж, він чи вона може отримати суттєву виплату, щоб допомогти з витрат на навчання. Ваша дитина може також використовувати вигоди від гнучку політику страхування життя дитини на фінансування інших особистих цілей, як почати свій бізнес або покупку будинку. Страхування життя дитини може зберегти свою сім’ю матеріально забезпеченим, допомагаючи вам побудувати краще життя для своїх близьких.