Страхування життя виживаності він відповідає дуже особливої ​​необхідності

Страхування життя спадкування встановлюється в абсолютно особливим чином. Він буде забезпечувати прикриття для чоловіка і дружини або говорите двох ділових партнерів. Політика, однак, не, виплачувати, поки обидві людей, охоплених в політиці не померли.

Все життя політику відповідає потребам. Ці потреби можуть змінюватись від спокою забезпеченню доходів для пережив чоловіка або виконання фінансових зобов’язань, таких як витрат на поховання або іпотечні платежі. Політику спадкування життя, безсумнівно унікальне Однак у специфіці своєї мети. Як правило, не вивезені за винятком транспортних засобів для захисту спадок від податків нерухомості, за надану для дітей з особливими потребами після смерті своїх батьків або, рідше, в якості постійного вкладу якийсь на благодійність.

Використання страхування життя виживаності, як частина вашого процесу планування нерухомості.

Якщо ви дуже багаті, ваша смерть може призвести не тільки у ваших спадкоємців отримує велику спадщину, але і в них необхідності платити високі мита нерухомості. На щастя політики виживаності життя може бути налаштована таким чином, що дозволяє ваше спадщину отримувати майже незмінною. Однак ці заходи майнового планування повинні бути зроблені з турботою і вмінням так що ця форма життя політика потребує вашої податковий експерт, законних представників і вашим страховим агентом, щоб працювати разом, щоб отримати найкращий результат.

Заходи, прийняті для забезпечення доходів від життя політики виживаності використовуються для зсуву нерухомості обов’язків може приймати різні форми. Одним із заходів може бути розміщення політики у власності третіх осіб, таких як довіра сім’ї або безвідкличний траст зі страхування життя, щоб доходи від політики виключаються з нерухомості правильним. Ще одним заходом може бути подарунків, який є передача частини з нагоди втрати годувальника вашим спадкоємцям до виключення розмірі, встановленому для конкретного податкового року.

Це дуже, дуже важливо мати хороші податкові консультації у створенні політики виживаності життя. Використання третього власності партії цього типу політика спрямована на скористатися різними податкового законодавства. Якщо володіння політика налаштована ретельно надходження можуть закінчити тим, що були обидва вільні податку на прибуток і майно звільняються від податків.

Використовуючи цей тип політики для задоволення потреб дитини на утриманні

Причиною виймаючи політики виживаності життя не може бути самою звичайною причиною, яка полягає в обмеженні податків нерухомості. Причина може полягати в задоволенні потреб дитини на утриманні. Це зазвичай відбувається, коли дитина має іншу форму інвалідності або важкому стані здоров’я. Політика забезпечує догляд і благополуччя дитини після того, як батьки померли.

Це важка і складна ситуація для батьків, щоб знайти себе в, необхідності забезпечити спеціальні потреби після їх смерті. З доходами від політики виживання життя, забезпечують гарантоване дохід на довірі, батьки знають, їх турбота і відданість може досягати могили. Опікуни такої довіри, тобто обов’язок діяти від імені батьків у догляді за своєю дитиною.

Вартість цих політик

Тому що політика охоплює виживаності життя двох людей вартість такої політики може бути дешевше, ніж вартість страхування двох людей окремо.
Андеррайтери можуть розглядати таку політику більш ліберальною, тому що політики не виплачується, поки друга людина не помре. Вони можуть також дозволити включення другої людини на таку політику, коли ця людина буде виключений з єдиної політики станом здоров’я. Якщо у вас є цитати з авторитетних страхових компаній ви зможете подивитися на корисність цього типу політики в задоволенні Ваших потреб.