Страхування житла Sainsbury `s попереджає садівників і домовласників з обережністю ставитися до зв’язку між деревом-PLA

“Це хороша новина, що настільки багато хто з нас є хорошими намірами, коли справа доходить до посадки дерев, але дуже важливо, що ми не ставимо з нашими пропозиціями на непотрібний ризик осідання”, говорить Нейл Лерд, страхування житла Sainsbury `s менеджера.” Наша порада це зробити свою домашню роботу, перш ніж покласти лопату в грунт. ”

Британський гігантських супермаркетів опублікувала інформацію про своєму корпоративному сайті, вказавши, що близько до плану 9700000 садити дерева у своєму саду в цьому році, і може бути в повному невіданні про ризик осідання. Ключ, згідно з доповіддю, не лише вибрати підходящий вид дерева для розміру саду, але і для того, дерева посаджені достатній відстані від будь-якої будівлі чи майна. У доповіді вказується, крім того, в якості прикладу, що клен повинні бути встановлені принаймні, від 9 до 12 метрів від свого будинку або майно.

Корпоративного сайту за умови аналізу галузевих даних, припускаючи, що страхові компанії у Великобританії, можливо, виплачується в середньому £ 710 000 на день протягом осідання претензій за останні п’ять років. Головна Страхування Sainsbury `s тільки приписала 12% грошей, які вони заплатили, щоб осідання та іншої рослинності. Досвід показує, що дерева, такі як Leylandii та верб, більш імовірно, щоб викликати осідання.

“Посадка дерев є не тільки похвальне дію в екологічному сьогоднішньому кліматі; добре продуманий сад може також додати значну цінність для вашої власності”. Додає Лерд “Проте, людей, які мають намір посадити дерево у своєму саду в цьому році повинні бути дуже обережні який тип дерева саджають і як далеко від власності, яку вони посадити його. Наприклад, наші дослідження показують, що більше 1,1 мільйона осіб мають намір посадити вербу, яка є причиною для занепокоєння, враховуючи, що цей тип дерева коштувало ” т дійсно бути посаджені ближче, ніж 18 метрів від вашої власності, щоб уникнути ризику осідання збиток “.

Інформація надана Головна Страхування Sainsbury `s вказує, що Холлі ідеально підходить для менше сад, як і Laurel або магнолії. Ці повідомлення можуть бути встановлені в межах 5 м від власності, і вони відомі як маловодні дерев попиту. Інші поради з доповіді включає в себе перевірку Home Голосування інформацію про попередню діяльність гірничо коли домовласники придбати нерухомість, виконанню опитування з осушення знову придбаного майна, виконуючи регулярні перевірки для заблокованих або витоку стоків, заблокували жолоби, труби і тріщини , і забезпечення того, щоб дерева і чагарники зазвичай обрізають. Компанія страхування житла далі підкреслює, що якщо власники підозрюють, що їх майно страждає від осідання, їх страховик повинен бути повідомлений якнайскоріше “, як раніше діагностована проблема, тим швидше і легше буде відновити.”

За даними дослідження компанії страхування житла, найбільш популярних дерев буде посаджено у Великобританії в цьому році є яблуко або груша, (з більш ніж один з 10 мешканців маючи намір посадити хоча б одного), слідом за вишневого дерева (7%) і сливи (4%).