Страхування житла є “життєво важливим” попередив споживачів

Споживачі були проінформовані, що страхування житла є “життєво важливим”, і що вони не повинні скасувати політику або уникнути запуску кришка політики, просто щоб заощадити гроші.

Галузеві експерти кажуть, що споживачі, які роблять це приймають фінансові ризики і попередили будинку власників страхових полісів, які можуть думати про економію грошей таким чином, що вони можуть виявитися набагато гірше, якби вони не хочуть платити за кришкою на своїх будинках.

Грем Trudgill, керівників корпорацій справ у британської Асоціації страхових брокерів (BIBA), заявив, що страхування клієнтів може виникнути спокуса скоротити додатково страхові поліси, щоб заощадити гроші під час економічного спаду. Тим не менш, він попередив, що вони не повинні припинити платити страхові внески за своїх будівель і зміст страхування, в іншому випадку вони залишаться відкритими і можуть бути схильні до ризику серйозних фінансових труднощів, якщо щось піде не так.

скасування та без продовження

Недавнє опитування, проведене Асоціацією британських страховиків (ABI) виявили, що більше одного з п’яти споживачів вже або скасувати, або відновили свою політику страхування житла, посилаючись на вартість як причину своїх дій. В якості наслідків рецесії і раніше удару гаманці людей, 22% опитаних сказали, що вони припинили свою політику страхування житла, щоб вони могли скоротити свої витрати.

Тим не менш, страхові компанії стверджують, що шляхом вирізання будівлі і зміст страхування вони могли б робити більше шкоди своїми фінансами, ніж користі. У той час як люди визнають, що політики, такі як страхування автомобіля є юридичною вимогою, багато домовласників вважають, що оскільки будинок страхування не є обов’язковим це не є необхідним.

Пан Trudgill домовласників, які радили: “З усіх страхування, які ви вибрали, ті побутові і двигун з них є нагальною необхідністю, так що ми дійсно рекомендуємо вам купувати їх.”

Кришка може прийти дешеві

Він також зазначив, що середня вартість поліса страхування будинку складає £ 12 кожен місяць, що еквівалентно 4 £ на тиждень. Це означає, що багато споживачів можуть мати свої будинки і майно застраховані від крадіжки, пожежі і повені менш фунта на день.

Хоча зрозуміло, що люди намагаються економити гроші в будь-якому випадку вони можуть під час кредитної кризи, витрати на відновлення будинку або замінюючи все в ньому, у випадку пожежі на майно, було б ще більш дорогим і потенційно згубним для більшості домовласників і їх фінанси.

На додаток до прийняття договору страхування, це також важливо для домовласників, щоб забезпечити політику для своїх будинків достатньо для покриття своїх володінь. Статистика показує, що в Америці, до 27% всіх домогосподарств належним чином не застраховані. У той час як щомісячні виплати премій не збільшуватиметься на багато, це може заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі.

Як заманливо, як це, щоб спробувати врятувати гроші в часи економічних труднощів, насправді має фінансовий сенс дотримуватися страховий поліс будинку. Споживачі, які незадоволені тим, вартість може магазинах навколо і спробувати знайти більш вигідну угоду – страхового ринку є надзвичайно конкурентоспроможним і нові пропозиції з’являються весь час. Пам’ятайте, страхування житла не тільки там в гіршому випадку має статися, але й там, щоб забезпечити спокій теж.