Страхування житла – штормове попередження

Ми всі знаємо про приголомшливу бурі пошкодження викликали в останні роки, але незважаючи на всі страждання, які вони викликають, всі ми схильні забувати про це, коли блискучий на сонці і співають птахи. Це ганьба дійсно, оскільки це саме в цей час, коли ви могли б знайти час, щоб переконатися, що ваш будинок безпечним від грозових ушкоджень.

Падіння дерев, кам’яна кладка та черепиці є найбільшими небезпеками. Очевидно, що вони можуть призвести до пошкодження машин і пішоходів, але у випадку черепиця, вони можуть дозволити воді у власність. Регулярний огляд і проведення необхідного ремонту може заощадити купу неприємностей. Якщо цей час, оскільки ви переоцінку вашого будинку страховий поліс (до речі, якщо це так, то ви могли б платити набагато більше, ніж потрібно – але про це пізніше), ви насправді знають, що входить у ваше супровідний якщо Що стосується шкоди, завданої буревієм?

Технічне обслуговування означає, перевіряючи певні речі на регулярній основі. Почати очищення жолобів, щоб зменшити ризик їх блокування і переповнені, особливо якщо у вас є поблизу дерев, які скидають листя, виробництво сирої безлад. (Дійсний на компостну купу, до речі). Дах має бути перевірена також, у вільні плитки і в той же час перевірки тріщини труби або вказуючи проблем. Дерева, гнилі гілки і будь-які паркани або стіни кордон має бути безпечною і стабільною.

Будівлі страхування зазвичай покриває збитки в саму структуру вашого будинку і господарські будівлі, які використовуються для побутових цілей, ваші шляхи та під’їзних шляхів, які викликані повені та бурі. Кришка не обов’язково може бути забезпечена за збиток, який виникає через сильний дощ або дуже сильного вітру. Це здається дуже незадовільна ситуація, так як це, звичайно, все ще повені або бурі? Однак, це вимагає перевірки, і ви, можливо, доведеться додати кришку додому надзвичайних вашої політики, якщо він ще не там. Якщо цей час, оскільки ви переоцінку вашого будинку страховий поліс (до речі, якщо це так, то ви могли б платити набагато більше, ніж потрібно – але про це пізніше), ви насправді знають, що входить у ваше супровідний якщо Що стосується шкоди, завданої буревієм?

На типовій політики від однієї з відомих страхових компаній, щоб додати кришку додому надзвичайних свою облікову політику буде коштувати менше чотирьох фунтів на місяць і пропонує повторно упевненістю, що ви були б покриті для задач з не тільки пошкодження даху, але сантехніка і каналізації, опалення та електропостачання. Це не загальна кришка, але це платити до максимум п’яти сотень фунтів по кожному страховому випадку, щоб покрити викликом для знищення заряду. Дві години Витрати на оплату праці, з максимум сотню фунтів дозволені для частин і необхідних матеріалів.

Деякі провайдери пропонують цей вид покриття, але воно широко варіюватися між різними із них, так що читайте дрібний шрифт дуже ретельно, щоб переконатися, що ви отримуєте кришку вам потрібно. У той час говорили про дрібним шрифтом – якщо ви були з вашим поточним страховика будинку на деякий час і звикли до оновлення тільки політику кожен рік, ви повинні розглянути подивимося, що інші страховики пропонують. Чи не автоматично продовжувати вашу політику як не може бути краще угод. Це досить просто перевірити і ви можете зробити це в режимі онлайн.