Страхування житла у Великобританії – захищаючи себе від фінансової катастрофи

Дуже важливо, в цей день і вік, що домовласники розглядають покупку будинку страхування у Великобританії. Цей вид страхування призначений як засіб захисту свого будинку, а меблі та інші речі, які знаходяться в. Є безліч різних видів страхування житла доступні для жителів Сполученого Королівства, і важливо зрозуміти, що кожен пропонує політику і якою ціною ці переваги пропонуються.

Жителі Великобританії шукає будинок страхування повинні розуміти, що існують п’ять основних аспектів до будинку страхового покриття; будівель, зміст, особисті речі, педаль циклів і правового захисту для домашніх надзвичайних ситуацій. Аспект Страхування житла у Великобританії, яка охоплює фактично сама будівля є єдиним аспектом, який знаходиться у всіх формах будинку страхового покриття, з іншими чотирма гранями виступає в якості додаткового доповнення до вашого плану страхування будинку.

Будівлі – це частина вашого будинку страхового покриття у Великобританії охоплює всі аспекти структури дому та екстер’єру, включаючи стіни, диски, дахів, внутрішніх двориків, стаціонарні та господарські споруди. Середній страховий поліс будинку у Великобританії охоплює пожежа, буря, повінь, крадіжка, просадки, зловмисної пошкодження, крадіжки і навіть виходу води.

Зміст – Це додатковий аспект середньої страховий поліс будинку, що охоплюють побутові товари, як килими та штори, які є пристосування і приналежності, але які не є постійними. Цей страховий поліс покриває також особисті речі знайдені в сараях, гаражах і в домашніх умовах, у тому числі гроші, але тільки в межах суми 300 фунтів стерлінгів. Так само, як з будівлями аспект середній план страхування дому, ви будете застраховані від пожежі, бурі, повені, крадіжки, просадки, зловмисної пошкодження, крадіжки і навіть виходу води.

Особисті речі – Цей аспект домашньої страховий поліс призначений для покриття елементів, які носять, або іншим чином пощастило, або елементи, які вивели з будинку, наприклад, камери, спортивне обладнання, гроші, музичних інструментів і прикрас. Цей аспект середньої домашньої страховий поліс покриває випадкової втрати чи пошкодження та крадіжки і в будь-якому місці у Великобританії, а також в будь-якому іншому місці світу на строк до шістдесяти днів у більшості випадків.

Педаль Цикли – це ще один додатковий аспект Страхування житла у Великобританії, що охоплюють від випадкової втрати, випадкові пошкодження та крадіжки і в будь-якому місці у Великобританії, і протягом цілих шістдесят днів більше ніде в усьому світі.

Правовий захист у надзвичайних ситуаціях Головна – Іншим необов’язковим формі страхування житла, правового захисту у випадку надзвичайних ситуацій дому пропонує претензії допомогу і підтримує судові витрати до £ 50,000, який здатний обробляти особистих претензій травми, трудові спори, майнові спори і суперечки за договорами, як добре.

Страхування житла у Великобританії є більш важливим, ніж коли-небудь в ці дні, так що якщо ваш будинок ще не захищений, дуже важливо, що ви обираєте поліс, який покриває ваш будинок та інше майно тепер перед аварії або крадіжки відбувається, і це занадто пізно, щоб захистити ваше майно.